Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hét után szex?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél hete vagyunk együtt. Tegnap az ágyában csókolóztunk, és ő már a szexre is kész lett volna. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata szüzek vagyunk. Maximálisan megbízok benne, nagyon szeretem, és én is késznek érzem magamat.

Szerintetek ha ennyi idő után lefekszünk, akkor rib*nc vagyok?:S De nagyon kívánom, és kedden talizunk, tuti, h újra próbálkozik.:$ Vélemények? 17L, 18F



2012. szept. 29. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor vagy ribanc, ha pénzért csinálod.
2012. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 17 évesen ez teljesen normális!
2012. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
másfél hét után szereted?...
2012. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
ez csak vonzalom próbáld megállni én barátnőmmel 2,5 hónap után feküdtem le mindketten szüzek voltunk de még ez is kevés idő volt és méghozzá egy héten csak kétszer tudtunk talizni másfél hét után még az nem szerelem csak ugy érzed a vágy miatt. várjatok. de ez az én véleményem tapasztalatból mondom. mert ha igazán szeretnéd majd később is szeretni akk várjatok.
2012. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hat ha te ugy erzed hogy szeretned es hogy felkeszultel ra akkor ne azt nezd hogy mennyi ideje vagytok egyutt. attol hogy masfel het utan sor kerul a sexre meg nem vagy r*banc. nekem a baratom ugymond udvarolt egy hetig es utanna osszejottunk es 5 nap utan volt sex is. es abszolut nem bantam meg hogy annyi ido utan megtettuk (annyi kulonbseg hogy nem voltunk szuzek de szerintem ugyse az szamit hogy miota vagytok egyutt)
2012. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!