Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel másfél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel másfél éve vagyunk már együtt. Nagyon szeretjük egymást, egymásnak elsők vagyunk és mindent megadunk egymásnak. De egy vmi bánt engem a szex téren. Volt már valakinek a kapcsolatában ilyen?

Figyelt kérdés
Hetente csak egyszer tudunk együttlenni és azis a hétvége. Álltalába én szoktam kezdeményezni, de örülnék neki ha egyszer ő mászna rám. Ha kezdeményezek és már szinte mászok rá meg puszilgatom közbe mindig csak azt mondja hogy feküdjek már le mellé ami egy kicsit rosszul esik:( Látom rajta hogy semmi kedve sincs hozzá:( Ilyenor mindig megkérdem h van vmi baj, erre ő azt mondja h dehogy van. Utánna kis idő mulva másznék rá megint akkor is ugyanezt mondja és mondani szoktam hogy nagyon kívánom meg minden, erre ő is uyganazt felei de mégse látom rajta:S ez egy kicsit furi nekem. Szite mindig akkor szoktunk szeretkezni ha megvagyunk borotválkozva ott lent, és ha nem mondja h megfog borotválkozni akkor már tudom h semmi esély sincs h együtt legyünk. A másik meg az hogy ha naggyon mászoki már rá leggtöbbször azt mondja, hogy mivan én csak ezért vagyok vele:( És ez olyan rosszul szokott esni:( Volt már vki hasonló cipőben? Vagy most inkább ne kezdeményezek várjak amig ő? Köszönöm a hozzászólásokat!
2008. dec. 20. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A nők ilyenek. Irányítani kell őket. Sajnos vannak akik még némi lelki terrort is hozzá tesznek. De vedd föl a kesztyűt és kezd el Te is mondani: Te nem értesz meg engem, neked csak az a fontos, hogy valaki legyen melletted, nem is tetszem neked igazán, én jobban vágyom rád, mint puszta ölelgetés, de ezek szerint ez nem kölcsönös. Ja és még valami, ha elkezdtek beszélgetni valamiről, SOHA ne fogadj el kitérő válaszokat: csak, azért, mert. Ez nem válasz, ha meg nincs indoka valami ellen, ne hisztizzen.


Vannak nők, akikkel csak így lehet bánni.

2008. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak félek ha mondanék neki ilyet akkor ő azt felené rá hogy ő nem tudja nekem megadni mindazt amire vágyok meg akkor menjek és keressek vki mást aki majd jobban szeret engem meg iylenek:( Ilyat is mondott már nekem és akkor ne vágjam be a durcit:( Utánna meg én megyek hozzá bocsánatot kérni.
2008. dec. 20. 08:55
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Azért ilyen, mert a nőknek több idő kell, hogy megkívánják a pasit. Lehet, hogy túl soros a napirendje, nem tud ellazulni, és nincs is eszébe a testi együttlét. Én is így vagyok sokszor, bár mi a párommal nem mindig hetente 1x vagyunk együtt, van, hoyg többször ott alszom. És amikor fáradt vagyok, vagy zsúfolt napom volt, akkor rossz, hogy próbálkozik, mert nem akarom megbántani, de egyszerűen semmi hangulatom hozzá, mert annyira kimerült vagyok. Volt, hogy ő békén hagyott, és másfél, két hét múlva én másztam rá.

Szerintem hagyd békén, kérdezgesd a napjáról, és ha túl zsúfolt volt, meg rohant, akkor ne csodálkozz, hoyg főleg hétvégén kimerült. Nem kell minket irányítani, csak nekünk szükségünk van regenerálódásra, hoyg teljes erővel a párunkra koncentrálhassunk.

És ha te minden hétvégén bepróbálkozol, akkor ne csodálkozz, hogy elutasít, mert lehet már unja, hogy soha nem hagyod békén. Légy egy kicsit megértőbb vele szemben, és mutasd ki neki, hogy nem csak azért kell, próbáld segíteni, hogy relaxálhasson, légy társa ebben.

Sok sikert!

2008. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ez a lány nem szeret téged. Milyen kifogás az, hogy nem borotválkozott? Csak ezért? Ez olyan, mintha nekem azt mondaná a párom, hogy szőrös vagy, így nem kellesz (pedig lehet, hogy csak nem volt időm). Lehet, hogy tényleg csak arra kellesz, hogy legyen valaki. Főleg, ha olyanokat mond, hogy keress mást.

Ha nincs kedve valakinek, akkor azt normálisan is lehet közölni a másikkal.

2008. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tusom h szeret mert napjában többször is mondja hogy igy meg ugy szeretlek. De a másoik hozzászóló tanácsát megfogadom és várok amig ő lép. És ha nem fog lépni akkor majd komolyabban is rákérdezek hogy mégis mi a probléma.
2008. dec. 20. 09:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha csak amiatt tudod, hogy szeret mert mondja akkor xart sem ér az egész. Nézz más barátnő után. AMeddig nem kóstolsz valami mást, addig a savanyúcukorka is édesnek hat.
2008. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is visszautasitom néha néha a barátomat.

Ti hány évesek vagytok?

A mi kapcsolatunkban néha néha igen sok a veszekedés, és ilyenkor semmi kedvem ahhoz, hogy házzám bújon, megöleljen esetleg petting stb...

Mikor lelkiekben nincs rendben nálam minden akkor ne ölelgessen engem a párom. Lehet, hogy ez a baj nálatok is, nem? hogy a csajszi fél valamitől, netán nincs rendben minden a lelkiekben. Nekem pl nagyon fontos az, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatom legyen viták nélkül, mert hanem átugrunk a ló túlsó oldalára és a szexről fog szólni az egész. Ezt pedg nem engedem.

amúgy minden hétvégén törvényszerű? ha nincs kedve a lánynak akkor azt is tiszteletben lehet ám tartani, persze csak ha nem Mindig van ez igy...

Beszélj vele, kérdezd meg, minden rendben van-e?

Üdv

2008. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát türelmes leszek és nem huzom fel magam vagyis megpróbálom, csak mindig az van előttem h régebben sokkar kivánatosavv volt.
2008. dec. 20. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nálunk pont fordítva van..ha lelki gondjaink vannak, azon néha egy sírás majd összebujás, és végül egy jó szex nagyon sokat tud segíteni, na persze aztán még egy összebujás:)Ha régebben más volt a helyzet , akkor nyílván változoztt valami...tudakold meg h mi az, egy jó kapcsolatnak alapja a jó szex és az őszinte beszélgetés...

hajrá!

2008. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hmmm. Annyira ismerős ez a helyzet nekem. :) Lány vagyok és 18 éves, a barátom fél évvel fiatalabb nálam. Előfordul hogy érzem, hogy kíván és csókolgat, de ha nem lépek rá, akkor előbbutóbb maga jön rá, hogy nekem most nem alkalmas épp a szex.

A nők imádnak igényesek és tiszták, szőrtelenek lenni, ezért kicsit rossz lehet neki, ha te akkor közeledsz felé, ha épp nem borotválkozott pl 4 napig. Nekem is rossz. Bár engem csak előjátéknál zavar.

Ettől még szeret téged. Lehet hogy azért ilyen, mert szex közben nem elégül ki. Erre is figyelj. Egy nő aki szereti a szexet másképp viselkedik, mint a barátnőd. Kérdezgess. És legközelebb sokat figyelj rá szex közben. A reakcióit, nem feltétlen akkor a legjobb a nőnek ha sikítozik és zihál. Valaki jobban szeret közben piciket sóhajtozni. Te ismered a barátnőd, próbáld megfejteni, mit akar jelenteni ez... ennyit tudok segíteni.


Kirari

2008. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!