Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak barátság vagy több annál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátság vagy több annál?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2 éve ismerjük egymást. Egy suliba járunk sokat beszélünk, meg irunk is neten. Már többen hitték azt hogy mi járunk vagy legalábbis egyikünk szerelmes a másikba. Hát részemről nincs szerelem és szerintem benne sincs úgy gondolom, de erről nem sokat beszélgettünk. Nagyon jól el tudok vele beszélgetni és birom is őt de még soha nem éreztem iránta többet barátságnál. Már gondolkodtam én magam is ezen, hogy akkor ez csak egy sima barátság? Mert elvileg nem létezik lány meg fiú között. Mindenesetre én nem szerettem volna vele összejönni eddig sem és ezután sem és zavar hogy mindenki azthiszi hogy több van köztünk.

17/f


2012. szept. 29. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Több anál.
2012. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több igen.
2012. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudnátok indokolni? Puszi, ölelés nincs. Neki van több fiú barátja is... és én is elég barátságos vagyok. Ahhoz hogy valakit szeressek az is kell hogy tetszen. És nekem külsőleg nem az esetem, belsőleg hasonlitunk de inkább olyan érzésem van hogy a testvérem.
2012. szept. 29. 18:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Kettesben csak neten szoktunk mert élőben általában ilyen kisebb bandában, 3asban szoktunk lógni. Nem is nagyon szeretek vele kettesben lenni mert akkor meglátnak és összehoznak minket, pletyka stb
2012. szept. 29. 18:11
 5/7 anonim válasza:

Szerintem több ez sima barátságnál!!


Amúgy ezzel a baromsággal,hogy fiú és lány között nincs barátság rohadtul nem értek egyet....fel is tudok hozni nagyon sok példát,de a legbiztosabbat is ezek közül...jómagamat!!! 21 éve ismerek egy lányt nagyon jó barátok vagyunk DE sosem akartunk egymástól többet,még csak nem is gondoltam arra,hogy lehetne köztünk valami és ő sem!! Szóval VAN barátság fiú és lány között!!!

2012. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én is csak azért gondolkoztam el hogy akkor most mi van mert sokan már szóban összehoztak. Egyébként én nem vonzódtam hozzás és sztem ő sem hozzám. Csak jólelkű lány.
2012. szept. 29. 18:41
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a lányok (Lányvagyok) sokkal jobban kijönnek a fiúkkal.. Nekem is több fiúbarátom van mint lány..:) Végülis jobb egy rendes fiúbarát mint 1000 rossz,nyafogós,nagyképű barátnő..:)
2012. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!