Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat megoldható?

Figyelt kérdés

Sosem volt még olyan, hogy a páromtól ilyen távol (kb 60km-re) legyek, viszont most már mindig így lesz, mert elköltözött a munkahelye miatt másik településre, viszont így a megszokott heti 4-5 alkalom helyett csak 1x tudnánk találkozni, maximum kétszer engem ez már megölt az elmúlt héten, nem tusunk találkozni és idegesít hogy vajon mit csinál éppen, nem attól félek hogy megcsal, hanem nagyon hiányzik hiába beszélünk telefonon stb az nem ugyan az meglehet ezt szokni?

18/L


2012. szept. 29. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy vagyok csak nálunk több a távolság,de igen meg lehet szokni.Csak az elején nagyon nehéz megszokni.Az más kérdés,hogy elég-e a heti 1 alkalom!Sok Sikert nektek!
2012. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na... hol is kezdjem...


A hatvan kilométer az semmi, a Párom és én 334 km-re vagyunk egymástól, ha összejön egy meló, akkor még messzebb, mert Új-Zélandra kellesz mennem pár hónapra. Az internet nagy segítség, ezen keresztül tartjuk a kapcsolatot (mikőzben ezt írom akkor is), havonta találkozunk, van hogy csak pár napot, de volt hogy 2 hetet. Nagyon szeretem a Páromat, szerintem Ő is engem (támadási felület a Cicájámnak :) ). Néha elég nehéz, főleg Neki, mert nehezen kezeli néha, mikor el kell válnunk. = hónapja vagyunk együtt, tudom még nem nagy idő, de Ő teljesen más, mint az előtte lévők. Biztosra veszem, hogy Ő az igazi és szerintem ezzel Ő is így van.


24F/34N

2012. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

javítás: *miközben

*7 hónapja

2012. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van erre egy jó mondás azt hiszem így van: A szerelemben a távolság olyan mint a tűznek a szél. A kicsit elfolytja a nagyot pedig lángviharrá korbácsolja. Még tavaly mikor egy iskolába jártunk barátnőmmel heti 5-6x is tudtunk találkozni, de aztán most, hogy így fősulira járok örülünk ha heti 1x tudunk találkozni. Addig is nagyon jól megvoltunk, azóta viszont érezhetően szorosabb lett köztünk a kapcsolat, és azóta szabályosan úgy érzem, hogy napról napra jobban szeretem, ezzel pedig ő is így van, az elején tényleg elég nehéz, de szerintem meg lehet szokni és utána már sokkal kellemesebb egy találka mintha majdnem mindennap látnátok egymást :).
2012. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!