Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szinte kivétel nélkül mindenki nyavalyog az életben párkapcsolati problémákon? Nincs elég más gond az életben, hogy mindenki ezzel legyen elfoglalva?

Figyelt kérdés

Kort, nemet kérlek írjatok!


25 és férfi


2012. szept. 29. 23:40
 1/7 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem nincs, van munkám , normális fizum, hobbim..

Meg amúgyis ez a szex, szerelem kategória szted ez miről szóljanak a kérdések atomfizikáról?

2012. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Életre értettem, nem a témakörre.
2012. szept. 29. 23:43
 3/7 anonim ***** válasza:

minden más valószínűleg egyedül is megoldható vagy van külön erre specializálódott szakértő


a gond a párkapcsolatokkal az,hogy két ember kell hozzá és mindenképp te vagy az egyik


vágod?

2012. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Saját látószögemből azt látom hogy..


főleg a 14-18 közöttiek sírnak hogy jaj így nincs pasim,amúgy,nemszereret,meg akarok halni,önsajnáltatás,depressziós stb..


Srácokra ez annyira nem jellemző,bár nekem is volt kis időszakom 1-2hó amikor azt mondtam h a faszé' nincs senkim..de ez elmúlott,bár most sincs, de annyira nem is stresszelek rajt,ez köszönhető pár rossz tapasztalatnak is...


de azt hogy miért? Unatkozó tinik,nincs jobb dolguk..valakihez tartozás miatt keresnek valakit..



17 F

2012. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:
Pont, hogy fiúkból van több 18 év fölött kezdődik a nem volt még barátnőm kérdések. Jó persze napi szinten vannak a hogyan hívjam fel magamra a figyelmet kérdések de nem az a jellemző. Nőknek sokkal könnyebb párkapcsolatot kialakítani. Kivéve ha ragaszkodnak egy bizonyos emberhez, embercsoporthoz.
2012. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Srácokra ez annyira nem jellemző"


Na ne mondd. Nem néztél itt még elég jól szét. :DD

2012. szept. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. igazad van ezt nem gondoltam át,én saját ismerőseim körére gondoltam,de ha gyakori akkor jönnek a :kicsikuki,ronda,12éves szűz ciki?
2012. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!