Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt mindenki a hűség mintapéld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki a hűség mintapéldánya, aki elképzelhetetlennek tartja, hogy vele is megtörténjen az alábbi?

Figyelt kérdés

Aki még sosem lett szerelmes valaki másba a partnere mellett?

Mindaddig én is ilyennek gondoltam magam, amíg a boldognak hitt házasságomba be nem lépett egy harmadik. Olyan érzéseket ébresztett bennem, amiket már régen elfelejtettem. Nem történt közöttünk semmi sem, mert harcolok az érzés ellen, de nem tudom meddig bírom így! Ilyenkor mindenki azonnal azt tanácsolja: váljatok el! De komolyan ez az egyetlen kiút? Felrúgni mindent, ami addig szép és jó volt, nem törődve a kárral, amit okozunk (gyerek, anyagi vonzata a válásnak, stb...) tényleg ez az egyetlen megoldás, ha ilyen helyzetbe kerül az ember? És nézzetek magatokba, ha megtörténne veletek ez, (nem egy szimpla kapcsolatban, hanem ahol már komoly anyagi kötődés és gyerek is van!) akkor is a válást tanácsolnátok? Egyáltalán van innen visszaút?


2012. szept. 30. 08:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5-ösnek szólt!
2012. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen en is az 5nek mondanam h mekkora baromsag h a megcsalas minden kapcsolatban benne van.mar megbocsass de pl en aki igen fiatal 20eves de 5eve ugyanazzal a ferfival van akit szeretek es kepzeld a kapcsolatunk alatt annyi pasi akart mar velem kikezdeni h azt nem tudnam megszamolni es kepzeld egyikkel sem kezdtem ki elkuldtem mindwgyiket a fenebe.pedig huu nm is akarmilyen volt nemelyik de mivel tudom h a parom mindenben megfelel nekem miert csalnam meg?miert akarnek mast?meg aztan vannak elveim nm fogom kidobni mint wgy megunt macit.lehet te a fogyasztoi tarsadalom aldozata vagy.ami regi dobjuk ki csereld le.valami ujra.lelketlen erkocstelen ember v.soha nm leszel boldog remelem teged is majd igy fognak kidobni!
2012. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Boldog naiv szerelmesek :)


Igen, tudom, örökké tart... én is ugyanígy fellázadtam, amikor 20 évvel ezelőtt mondtak nekem hasonlókat...


Az idő elszáll... a hormonok lecsihadnak, a szeretet, tisztelet megmarad... némi szerelem is...


Közben születik 1-2 gyerek... nincs pénz baby sitterre, csak úgy tudtok elmenni dolgozni, ha váltott munkarendben történik... hogy mindig legyen valaki a gyerek mellett...


Eltelik egy év, kettő, három, és belekerültök egy mókuskerékbe... megszűnsz nőnek lenni, csak anya vagy, és feleség.


És mindaddig észre sem veszed, amíg nem botlasz bele valakibe, aki ismét nőként tekint rád. Akkor döbbensz csak rá, hogy ez mennyire hiányzott, milyen régóta nem kaptad meg, és mennyire szükséged van rá.


És már dolgoznak is újra a hormonok, 10 év óta először... és mondhatsz nemet, és rágódhatsz rajta hónapokig, évekig, hogy miért kell a saját boldogságodat feláldoznod.... és nem vagy képes emiatt felrúgni mindazt, amiért 10-15 éven keresztül dolgoztál.


Nem egyszerű, és nem minden fekete vagy fehér... ne mondd azt, hogy soha, amíg mindezt át nem élted... max akkor, ha legalább 20 éve vagy együtt valakivel, akkor elmondhatod, hogy soha... de addig nem...


Én is úgy gondoltam, mint Te... akkor még nem tudtam, mit jelent, hogy "ne ítélj, hogy ne ítéltess"... ma már tudom...


Ez a 10-es és 12-es válaszolóknak szól...


A 6-os voltam...

2012. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En csak annyit fuznek ehhez hozza h persze ez amit leirtal az esetek 70%ban elo is fordul.de abszolut nm igaz h megszunsz no lenni mert ha a parod nokent fog rad tekinteni gyerek mellett is akkor mirol beszelunk?ez ket emberen mulik.meg ha a no nem hanyagolja el magat.meg telhet bebisisterre pl mar ha magambol indulok ki mar most h nm vegeztem el tanulmanyaimat kaptam egy kulfoldi munkaszerzodest ami olyan keresettel jar amit itthon meg egy politikis sem keres.anyagilag azt hiszem problemam nm lesz. Kulsommel is foglalkozom teszek azert h nokent kezeljenek.szeretem a parom es ha elmulik a szerelem akkor is tudom tisztelni mar csak szuleim peldajabol akik mar 25eve hazasok mindig szeretik egymast!szoval szerintem midenki maganak donteni el v valasztja a sorsat!
2012. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Érdekes volt megismerni a két oldal véleményét, nyilván ezt csak az értheti meg, aki már került hasonló helyzetbe, gondolom ő sem hitte, hogy ez fog történni vele. Én nem kívánom senkinek sem az általam megélt szenvedést, remélem, hogy mások erősebbek lesznek és tudják irányítani az érzéseiket. Mert nekem nem megy, akárhogy erőlködöm is.
2012. okt. 1. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!