Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez mit akart lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mit akart lenni?

Figyelt kérdés

A szegedi egyetemi könyvtárban(TIK) számítógépes részén ültem. Teljesen üres volt az egész "emelt" és egyszercsak odajött egy kifejezetten aranyos csajszi rámosolyogtam és csodák csodájára odaült mellém. Ez ilyenkor afféle jelzés a lányok részéről, hogy tetszem neki?(legalább 150 másik géphez ülhetett volna még)Ilyenkor egy fiú mit csináljon?


Köszi a válaszokat!:)



2012. márc. 28. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
beszélgess vele
2012. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de akkor ez egy célzás akarhatott lenni?főleg lányok (intelligens)válasza érdekelne
2012. márc. 28. 10:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Utólag már tökmindegy :D

De én sosem ülnék ilyen helyzetben csak úgy egy fiú mellé.

23/N

2012. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

értem. csak annyira meglepett, meg nem nagyon tudtam, hogy mit csináljak, az utóbbi időben kicsit antiszociálisabb lettem. és ilyenkor miről érdemes esetleg beszélgetni?

köszi a válaszokat!:)

2012. márc. 28. 10:42
 5/15 anonim ***** válasza:

off: gondolom emeletet akartál írni..

Amúgy ezt elrontottad, mert valószínűleg téll azért ült melléd, mert te is szimpinek tűntél neki..

Amúgy én is szegedi vagyok:)

2012. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

te jó ég ilyen nyelvtant mit amit produkáltam...

A válaszokat köszönöm!:)

2012. márc. 28. 10:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk bemutatkozhattál volna, hogy Szia Peti vagyok,másodéves és te?
2012. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is SZTE-s vagyok! :D
2012. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmentem könyvtárba gépezni, a városiba, és 2 gép szabad volt, egyik mellett ült egy fiú, és én valamiért oda ültem:D Ő köszönt nekem, régebbről tudtuk egymás nevét. Aztán midig elmentem könyvtárba, mert ő is ott volt, aztán összejöttünk:DD De fiatalabbak vagyunk pár évvel mint te.
2012. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
eggyertelmuen beszelgetni akart es baratkozni. talan egyedul erezte volna magat ha mashova ult volna. az embereknek szukseguk van szeretetre is, nem csak arra hogy megdugjak oket... olyan nehez lett volna par kedves kerdest feltenni?!
2012. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!