Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most van barátom akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most van barátom akit nem tudok szeretni pedig már rég tetszik és szerintem azért mert még mindig szeretem a régi fiúmat. Mit tegyek? Szeret a régi? Meg fog haragudni az új?

Figyelt kérdés
Pedig mindjárt egy éve hogy szakítottunk! Mindig a régire gondolok. De nem akarom hogy a mostani haragudjon rám. és a régit féltékenynek látom.
2008. máj. 18. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most ugyanebben a helyzetben vagyok. Pár hónapja lett vége a másikkal, de az újat nem tudom megszeretni. Szeretem, de nem úgy:( Én sem akarom megbántani, ezért vele maradok. Pedig tudom, hogy a régi is szeret engem, de nem tudnék úgy boldog lenni a régivel, hogy közben tudom, hogy ezzel megbántottam az újat... Én azt tanácsolom ha nem tudod az újat megszeretni, akkor ne legyél vele, mert később még jobban megfogod bántani.. Tudom pont én mondom, de ha neked van "bátorságod", akkor helyezd előnybe a saját boldogságod.
2008. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, hihetetlen. Nos, tedd azt, amit a szíved sug! Ha a régi is érez szted még valamit, hát hajrá. Légy végre azzal, akit igazán szeretsz!
2008. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

en igy voltam!

Meg ha rohelyes is...4 evig fulig szerelmes voltam a baratomba akivel jartunk-szakitottunk folyton.

Aztan egyszer azt mondtam, hennek vege, mert igy nem mehet tovabb.

Es idovel megismertema mostani barataom akivel mar 2 eve jarok.

Az elejen ot se szerettem, folyton a regire gondoltam...

Aztan idovel anelkul h eszrevegyem megszerettem, igaz meg az utcan osszefutottam a regivel, es jujj megint megdobbant a sziuvem, de ez addig tortent meg, mig megint osszefutottam, es erdekes keppen mar nem dobbant meg.

Sztem ha hideg fejjel kezded nezni a dolgokat, es eszrevenni a regidbe a rosszat is, es az ujnak minden jo tulajdonsagat, es h megadja neked azt amit a masik nem, egy ido utan halas, majd lehet meg szerelmes is leszel bele.Sztem ha szamit neked, ne add fel, de NEHOGY megmond neki, h meg szereted a masikat!!

akard az uj kapcsolatod h menjen..egy ev alatt a masiknak ha szamitottal volna, mar viszaszerzett volna...

Termesztees h feltekeny..mert biztos ugyes lany vagy.

De ahogy meglatna h szabad vagy, mar nem erdekelned..mert nem volna kihivas szamara teged megszerezni.

Tudom mert bnne voltam par evig. Torodj szeresd az ujat, tervezzetek programokat, ajd magadnak es neki egy eselyt h boldogak legyetek, ne kinozd magad valamivel, ami amikor mehetettt volna sem ment.

2008. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!