Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom Paposon lakik, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom Paposon lakik, én pedig Szalkán. Alig tudunk találkozni. Mindig ő jön hozzám, de anya valamiért nem enged ki engem Paposra. (Pedig anya mindenhova enged, úgyhogy egy engedékeny anyukára gondoljatok) Mit tegyek, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
Anyát semmiképpen nem tudom rávenni, hogy elengedjen Paposra a tesómmal. Egyszer azt mondta, hogy majd elenged, de máskor meg azt, hogy nem. Pedig elég sok mindenhova elenged. Lemenetkor nem vagyunk időhöz kötve.. De mit tehetnék, hogy elengedjen Paposra?
2012. aug. 3. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki nem remélt semmit, nem eshetik kétségbe soha.
2012. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyha semmiképpen nem bírod te, a saját lánya, akkor mi, vadidegenek, mégis honnan tudnánk mivel lehetne meggyőzni?
2012. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan hova akarsz menni? Paposra?
2012. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lepd meg valami széppel, majd kérdezd meg tőle, hogy elenged-e. Vagy valamit találj ki!

Legyél rafkós!

2012. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!