Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők! Ti engednétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti engednétek, hogy a 14 éves fiú gyereketeknél ott aludjon egy hasonló korú lány?

Figyelt kérdés

Minden ismerősömnek engedik a szülei, de én az enyémekkel nem jövök ki jól ilyenekről hogy sex nem is beszéltünk soha, de egyszer kiskoromban a 16 éves nővéremnél itt aludt a 17 éves barátja jégeső miatt, és azt mondták hogy "ne hagyjuk hogy egy szobában aludjanak".

14/f



2012. szept. 30. 18:24
 1/7 Évike147 ***** válasza:
hát ez még egy kicsit korai lenne az tény és való, viszont a nővéred esete már azért másabb.. szerintem próbálj meg te komolyan odaállni a szüleid elé akármennyire kellemetlennek érzed majd a szitut, próbáld megmutatni, hogy komolyabb gondolkodású vagy. Ennél jobbat nem tudok, mert a helyükben én sem engedném még..
2012. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
14 éves fiamnak megengedném, hogy egy lány aludjon nála, de megnézném azt a szülőt, aki megengedni, hogy egy 14 éves lány aludjon a barátjánál...
2012. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 17 éves kor előtt mindenki aludjon a saját ágyában esetleg lány barátnőnél,fiú barátjánál.Nem túl felelősségteljes dolog,hogy ha elengednek egy 14 éves kislányt fiúnál aludni.
2012. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 evesen orultem volna, ha megengedtek volna, hogy nalam aludjon az aktualis baratnom. Most meg nem tudom, mert lanyom van, de az biztos, hogy ot nem engednem el.
2012. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze, azért egy kotont kipöckölnék neki meg egy orbitot :)aztán csak fokába tudjon menni az a lány :D
2012. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem engedném, ahogy nekem sem engedték. Hétvégén itt maradhatott a barátom kicsit tovább és este 11 körül hazavittük a szüleimmel. Én ezzel így ki is voltam békülve. Azért a szülők sem hülyék, tudják, hogy amit az együttalvás tiltásával akarnak megakadályozni, azt bármikor máskor is megtehetik, nekem anno el is magyarázták szépen, hogy nem ezért nem engedik, egyszerűen csak fiatalok vagyunk még ahhoz, hogy egymásnál alvásokkal komolykodjunk, ráérünk még ezzel.
2012. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Kivételes eset ha lekéste az utolsó buszát, vagy özönvíz pusztít. De akkor sem egy szobába, és végképp nem 1 ágyban.
2012. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!