Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen srácok, hol találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácok, hol találtok magatoknak párt? Létezik még egyáltalán hasonló lány?

Figyelt kérdés

A srácról:

19 éves

belső: nem partyarc, nem dohányzik, ritkán iszik, csendesebb, visszafogottabb, nincs sok barátja. Mindennél többre értékelné a párjával a közös sétát, együttlétet, mozizást, filmezést, strandolást. A srác gyengéd, de ugyanakkor ki tud állni magáért, talpraesett, sokat tapasztalt a világból, kicsit hangulatember, nem szereti a tömeget, fontosak neki a belső értékek. Nem löki a dumát állandóan, de el lehet vele beszélgetni és hülyülni. Néha szomorkásnak tűnik, de igyekszik pozitívan gondolkodni, és egyes szituációkban, bizonyos emberek társaságában nagyon nyitott és oldott. Mindig a középúton próbál lavírozni az életben, nem szereti a szélsőségeket. A srác nem elvont, csak a vele kapcsolatban állók láthatják furának, őt vagy szeretik vagy egyáltalán nem csípik.


külső: ad a megjelenésére, de nem divatb*zi, és az ilyen típusú emberek társaságát kerüli. 185 cm magas, vékony, barna hajú és szemű. Jóképűnek mondott.


Szóval egy ilyen belső és külső adottságokkal rendelkező srácra szerintetek rátalálhat még a szerelem? A srác tudja, hogy ismerkedni kéne bulikban, de oda nem igazán jár, mert tudja, hogy a hasonló lányok sem mennek el. Szóval merre vagytok hasonló lányok? Ez a típus létezik egyáltalán?


Ide nem illő kommentekre, és "hagyjuk már a nyavalygást ember és változzál meg" típusú hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az ilyen emberekkel amúgy is minden nap találkozhatok.


Hasonló lányok és fiúk írjatok ide kommentet, hogy léteztek-e egyáltalán! Hol ismerkedtek, ill megtaláltátok-e már a hasonló párotokat?


2012. ápr. 15. 14:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
95%

Szinte mindenben eltaláltad a személyiségem :)


17/L

2012. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
100%
minden csak ilyen pasira vágyik kérdezőőő :D
2012. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
100%
Először is hol voltál eddig?:D A másik pedig,hogy nekem még soha nem sikerült szórakozóhelyen ismerkedni bár lehet én vagyok a béna... Olyan hihetetlen helyeken lehet ismerkedni, hogy el sem hiszed....:) Volt hogy kulcsmásoltatás közben talált rám egy fiú vagy éppen egy orvosi rendelőben de már kutyasétáltatás közben is alakult ki vonzalom. Illetve a mostani párom ugyan azon az útvonalon járt haza suliból ahol én és kb 2 éven keresztül "kullogott" utánam szó szerint...:D Majd megkeresett a neten és lám 4 éves szerelem lett belőle. De neten is nagyon jól lehet ismerkedni főleg ha valaki bátortalanabb...Nekem anno az is bejött:) Sok sikert és eszedbe ne jusson megváltozni:) kellenek még az ilyen barna lovagok:)
2012. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 chooseyourdestiny ***** válasza:
100%

hol is kezdjem :'d

örülök hogy létezik még ilyen srác. maradj is ilyen.

jobbat igazából nem tudok mondani annál minthogy kérd meg a barátaidat hogy valakinek mutassanak be, jelölgess facen és ott kezdj el dumálgatni csajokkal..

2012. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tip-top csajoknak vannak ám szinte mindig nagyszájú barátnőik és az ilyen emberek megtudják alapozni egy jó buli kezdetét. ;) Szóval mindenki szokott bulizni, csak nem mindenki ugyanazt szereti.
2012. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem pont ilyen kéne, csak vagy 5évvel idősebb..annyira nehéz már manapság ilyen fiúkat találni a sok felszínes ember közt, szinte nagyítóval kell keresni őket. és ha találni is, valószínű, h foglalt..egyébként én is hasonló adottságú vagyok, mintha magamról olvastam volna.
2012. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én is hasonló jellem vagyok, mint te kérdező.


Én sem találtam a környékemen magamhoz való értelmes, normális szabad lányt.


Akikkel szimpatizáltam azok foglaltak mind sajnos a lányok közül.


Bulizni hívnának haverjaim, de én nem megyek, mert ott szerintem amúgy sem lehet normális, értelmes lányokat találni.

2012. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek a kommentet! örülök, hogy vagyunk azért páran :) azt szeretném, hogy minél több hasonló érzésű csaj meg srác írjon még történetekkel, tanácsokkal.

(1-es válaszoló ha gondolod írj privit ;)

2012. ápr. 15. 15:18
 9/94 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan létezik ilyen fiú? Én még nem találkoztam ilyennel sajnos...

Létezik az a típusú lány akire gondolsz. Én is ilyen vagyok.

Fogalmam sincs hol ismerkedhetnél. Mert én sem tudom, hol fogok ilyen fiút találni.

Próbáld meg simán az utcán, ha tényleg jóképű vagy és rámosolyogsz egy lányra tuti addig követ amíg le nem szólítod.

2012. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
100%

Nos, már legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül fiú létemre :D


Hol találsz ilyen hozzád hasonló nőt? Nem tudom, sajnos/nem sajnos csak ismerkedés közben/alatt derül is ki hogy milyen is a másik fél (oda vissza igaz).


23f

2012. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!