Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a barátnőm itt kérdezget ramdom embereket a kapcsolatunkról, ahelyett, hogy velem beszélné meg? ha így folytatja, lassan már szarni se fog tudni GYIK nélkül.

Figyelt kérdés
ui: remélem magadra ismersz
2012. szept. 30. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
na és te ezt honnan tudod hogy a bnőd itt tesz fel kérdéseket??
2012. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy raNdom, félrenyomtam nem kell belekötni
2012. szept. 30. 22:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
am és te miért itt üzengetsz neki.. menj szépen el hozzá és akkor beszéljétek meg a dolgokat... mert fel sem tűnik, de te is ugyanezt csinálod most... ti ketten személyesen beszéljetek.. és kezdeményezd te ha az kell..
2012. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga. Mint ahogy a tiéd is, hogy kérdezel itt.
2012. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

te meg mit nézegeted az ő accountját?


beszélgessetek talán

2012. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Együtt érzek,velem is ezt csinálta nem is olyan régen,eléggé zavart és mondtam neki ,hogy velem akármit megbeszélhet,de ne itt kérdezgessen másokat.Erre annyi volt a válasz,hogy ok le fog állni ezzel,de ő csak kíváncsi a többi ember véleményére,hogy ők mit hogyan látnak.Nem mondom,hogy részben nincs igaza,de eléggé befolyásolhatják a válaszok amiket itt olvas és nem biztos,hogy ez majd jó hatással lesz a kapcsolatotokra.Beszélj vele mindenképpen !
2012. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
soha életemben nem használtam ezt az oldalt, egyszer régen poénból regisztráltam. amúgy pedig szokta mondani, ha ír vmit ide, be is linkeli, de ma azt mondta, hogy magánügy... én meg 2perc alatt megtaláltam, és kiírtam ezt tesztelve, hogy mekkora kocka:D neki ma nem mondom el, nem rontom el a mókát, hátha megtalálja:D
2012. szept. 30. 22:44
 8/11 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az most miért nem mindegy? :D
2012. szept. 30. 23:41
 10/11 anonim ***** válasza:
és melyik az ő kérdése?
2012. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!