Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon vágyok egy társra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lala98 kérdése:

Már nagyon vágyok egy társra, ez normális?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,eléggé tombolnak a hormonjaim,és nagyon vágyok arra,hogy valaki szeressen,átöleljen,megcsókoljon!Eddig ezt akárkinek mondtam,mindenki csak a szokásos szöveggel jött,hogy "várj 1-2 évet",de én valahogy nemtudok.Próbáltam ismerkedni fiúkkal,de akárki ugye nem jó,és én komoly kapcsolatra gondoltam.

2012. szept. 30. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
várj 1-2 évet
2012. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaigen!Értelmes válaszokat.Akik csak a "várj 1-2 évet' dolgot hajtogatják,azoknak nem kell kommentelniük.
2012. szept. 30. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
14 éves korodig várj, hogy legálisan dughass. addig a fiúk érdekében. amúgy jó, hogy így érzel, biztos odaadó és alázatos, mindenre kapható szerető leszel és örömet szerzel majd a fiúknak. inkább a korodbeliek közt nézelődj, ne az idősebb srácokkal. ismerkedni már most is tudsz, de a szexszel még tényleg várj.
2012. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem akartam még szexelni.
2012. szept. 30. 21:48
 5/7 anonim válasza:
Énis ugyanígy vagyok ezzel. szexre énsem gondoltam. Megpróbáltam több lánnyal de egyik sem gondolta komolyan. Kitartást majd sikerült előbb utóbb :D
2012. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dorcyy99 válasza:
nem kell sokat várnod nem kell várnod 1-2-évet írj rám majd!!
2012. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Teljesen normális. Én is így vagyok vele, csak én fiú vagyok.
2012. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!