Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog? Nem merem megbeszélni a barátommal, mert félek, hogy félreértené. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy több mint egy éve vagyok együtt a barátommal, de szinte soha nem kapok tőle semmilyen ajándékot. Nem mintha azt várnám, hogy rám költse a félretett pénzét vagy ilyesmi, de néha jólesne ha néha meglepne valamivel, pédául a hónapfordulónkon. Nem is kéne költenie, csak legyen tőle pár dolog amit magammal vihetek, ha elutazok, és emlékeztet rá. Hiába célzok neki, hogy pl valahol láttam, hogy egy fiú milyen aranyos dologgal lepte meg a barátnőjét stb. Ő max annyit mond rá, hogy oké, vagy ha szóba kerül közli, hogy bocs, hogy bunkó pasid van. De soha nem tenne ellene. Én próbálkozok örömet okozni neki (bár bevallom egyre ritkábban), például kimegyek elé a megállóba sütivel reggel, hogy jól induljon a napja stb, de ő ezekre is csak annyit reagál, hogy köszöni, de ne csináljak ilyet , mert nem tudja viszonozni. Olyanokra már nem is gondolok, hogy esetleg elhívjon valahova (pl egy kávéra) általában ha megkívánom még arról is nehéz meggyőzni hogy magának vegyen, hogy ne egyedül igyak. Lehet, hogy annyira tökéletes vele minden, hogy ilyenekbe látok bele gondokat, de szerintem ez így nem normális :/
2012. szept. 30. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ugyanez a szitu,csak fordítva.én,a fiú adok Neki mindig valamit,de még soha nem kaptam semmit.

Annyira nem is hiányzik.

Az,hogy szeret,minden ajándékot fölülmúl!

2012. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez mások szerint se az... Én se vagyok a romantika hercege sőt, távol áll tőlem. De azért néha egy csoki, vagy esetleg beülni valahova nem olyan nagy teljesítmény. A sütit hozhatod nekem, ha neki nem kell. :D

24/F

2012. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az anyagi helyzete milyen? Pl. én szívesen vennék ajándékot valakinek, de sajnos sokszor még a legalapabb kajára se futja. Ez is lehet ok.
2012. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
első, oké, de te fiú vagy, olyan felállásban normálisnak érezném, de a társadalmi elvárás az lenne, hogy a fiú járjon a lány kedvében nem?
2012. szept. 30. 22:11
 5/13 A kérdező kommentje:

Az anyagi helyzete milyen? Pl. én szívesen vennék ajándékot valakinek, de sajnos sokszor még a legalapabb kajára se futja. Ez is lehet ok.



Hát az ő családja meg az enyém közt elég nagy a külömbség, konkrétan az apja 7x annyit keres egy hónapban mint az én anyum, aki egyedül nevel.

2012. szept. 30. 22:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Biztos én nem értettem meg a probléma gyökerét, de nem lehet, hogy irgalmatlanul csóró szegény? Mert a srácoknak ez biza egy fájó pont, ha 100Ft-juk sincs semmire.

És lehet az ő fejében ezek a handmade ajándékok nem olyan kaliberűek, mint amiért pénzt kell kiadni, így nem akarja magát égetni vele, hogy úgymond "csak ezzel szúrja ki" a szemed, holott persze neked ez is jól esne.

Valszeg még fiatal, és nem annyira érti a nőket ilyen kérdésben.

Megpróbálhatod neki elmondani, de sanszos, hogy először mindenképp félre fogja érteni.


B eset, olyan a srác, mint én meg barátom. Nekünk annyira semmit nem jelentenek az ilyen ajándékok, nem hónapfordulóra, de úgy semmire, hogy semmi kedvem se nekem se neki törni magam ilyeneken, mert a szeretetünk nem ezen múlik.

21L

2012. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

és mi van ha az apja sokat keres?

nem biztos hogy egyből neki adja, hogy ajándékot vegyen. amúgy pedig az előttem hozzászólóval értek egyet, hogy a szeretetet nem ajándékban mérik, szerintem egyszerűen más az értékrendje, mint neked.

2012. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából lehet rosszul fogalmaztam, de nekem pl az is ajándék lenne ha leírná egy lapra mit szeret benne és odaadná vagy akármi. De a kapcsolatunk alatt egyszer volt figyelmes, mert szakítani akartam vele, és utána azt magyarázta hogy még jó hogy eddig nem csinált ilyen dolgokat, mert ilyenkor legalább nagyon örülök.:D mongyuk akkor tényleg nagyon örültem. De havonta 1x azért a hétköznapokba is be lehetne iktatni egy két figyelmességet nem?
2012. szept. 30. 22:22
 9/13 anonim válasza:

előbb egy sorozatbam mondtak egy ide illő mondatot:

"nem értem, hogy miért ilyen nagy dolog a nőknek az évforduló, amikor az is csak egy nap. mi férfiak pedig minden nap örülünk, és élvezzük, hogy a férjük lehetünk"


igazából biztos nem pontosan ez volt, de a lényege remélem átjött

2012. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jó, tényleg túl sokat akarok. ez van. akkor énis másra fordítom a figyelmességet és minden ok lesz.
2012. szept. 30. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!