Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemista élet, távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista élet, távkapcsolat. Nektek hogy alakult utána?

Figyelt kérdés
Olyan párok véleményét kérném ki,akik középsuliban jöttek össze,aztán egyiküket vidékre vették fel egyetemre,hogy hogy alakult a kapcsolatuk? Eléggé félek,ugyanis 1 éve vagyunk együtt a párommal,20 évesek vagyunk. Engem Budapestre vettek fel,őt Kecskemétre. Nem is a megcsalás miatt aggódom,mert bízom benne,hanem most 10 percre lakik tőlem gyalog,szinte minden nap találkozunk,így meg hétvégente látnám csak. Ugye akkor tanulnunk is kéne,félek hogy semmi időnk nem marad egymásra. Szerintetek??
2012. júl. 24. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló, igaz a nyári szünetben jöttem össze a csajjal. Én Pécsre jártam suliba, ő meg Győrbe. Igaz, kocsival 3 óra alatt lelehet nyomni, de akkor is elég nagy táv egy kapcsolathoz. Volt olyan hétvége, amikor suli miatt nem tudtam hazajönni és csontig rágtam a körmömet, hogy most akkor mi lesz? Közben hallottam a kúrva pletykákat, hogy a Niki ide ment bulizni, meg oda... Ő persze a nagy részét tagadta (máig nem tudom, hogy mennyit járt el) Egyre jobban b@szta szét az agyamat a stresz. Aztán valahogy átestem a holtponton, mert egyre kevésbé érdekelt, hogymi van vele otthon,egyre ritkábban telefonáltunk,msn-eztünk, szóval ellaposodott a kapcsolat nagyon. Végül kb 4 hónap után megcsaltam, bár szerintem ő sokkal-sokkal előbb tette meg ezt a lépést. Aztán a félrelépésemre következő héten hazamentem és szakítottunk, nem láttam az arcán különösebb érzelmeket, már úgy volt szar a kapcsolat, ahogy volt, a megcsalás már csak egy kegyelemdöfés volt.

Ez lehet, hogy eléggé elrettentő példa, de rengeteg olyan csoporttársam volt, akiknek a párjuk valahol az ország másik végébe jártak suliba és többé kevésbé bírták is a távkapcsolatot, alkalmazkodni kell. Tény, hogy ezt nem nekem találták ki, mert sajnos kúrvára féltékeny típus vagyok, őrzöm, ami az enyém :)

Azért drukkolok nektek! Hajrá!


22/F

2012. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Az a baj,hogy én is nagyon féltékeny és ragaszkodó tipus vagyok,illetve a barátom is.:(
2012. júl. 24. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!