Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdés lehet provokatív, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés lehet provokatív, de ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Szeretek segíteni más embernek, tapasztalt vagyok a szerelmi témákban. Viszont nap mint nap egyre több olyan kérdést látok, ami tényleg olyan alapvető választ igényel, és minden embernek tudnia kéne mint pl.:

-hogy kell flörtölni?

-tetszik egy lány, de nem merek lépni, és ő sem mer lépni, mit csináljak?


Meg az ehhez hasonló kérdéseknél, ahol a kérdező vagy 12-13 éves, vagy már 18 elmúlt, engem a plafonig lehet kergetni. Ti hogy vagytok ezzel? Bírjátok még idegekkel megválaszoli az ilyen kérdéseket?


2012. okt. 1. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Elvárják az emberek, hogy valaki baszogassa őket, mert maguktól nem mernek lépni, inkább basszák a számítógépet, mintsem elhívni egy lányt randizni.
2012. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Mivel ehhez a kettő témakörhöz én sem értek, pedig már 20 is elmúltam, így eléggé sértő. Nem mindenki tudja kiszopni a kisujjából ezeket a dolgokat. Van, akinek a cserkészés nem vidámpark, hanem küzdőtér.
2012. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nyilván csak arra válaszol mindenki, amire akar
2012. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Én ezeken a kérdéseken már inkább átsiklok, mert ha válaszolnék is lehet, hogy nem a legmegfelelőbb hangnemben tenném így inkább csendben maradok :)
2012. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nos kedves 2. válaszoló. Mélyebb jellegű, kifejtett kérdésekre szívesen válaszol az ember. De az ilyen semmitmondó 1 mondatos "mit csináljak" kérdésekre, tanácsot sem lehet adni. Azt tudjuk csak tanácsolni, amit ők is megcsinálnának(tudják mit kell, de csodára várnak).
2012. okt. 1. 20:12
 6/14 ASOT ***** válasza:

Noss , akkor ha ez a kérdésed, akkor halljuk a válaszodat az első 2 megemlített kérdéshez is,


-hogy kell flörtölni?

-tetszik egy lány, de nem merek lépni, és ő sem mer lépni, mit csináljak?

2012. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jogos!

mondhatod is, Hogy kell flörtölni, egy konkrét helyzetben.

2012. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Példaképpen említettem de szívesen.


1. Kezdeményezz a leánnyal/fiúval egy szimpla beszélgetést. Akár arról milyen napja volt, hogy van. Mit fog csinálni, és más hétköznapi dolgokról. Ez bevezetés a beszélgetésbe. Aztán hozd szóba esetleg hogy láttad ma valamilyen ruhában, és mennyire tetszett neked. Esetleg jobban áll neki sárga, vagy rózsaszín vagy akármi.

Ez után kapcsolatáról kérdezd, van e neki valaki, vagy tetszik e neki valaki. Utalj rá, hogy Neked ki tetszik, pl.: nekem is tetszik egy lány..biztosan nem tetszek neki...stb stb..- aztán szóba hozhatod, hogy elég közel áll hozzá az a személy. Tulajdonképpen egy találdki játékba visszük a másik félt. Viszont rövid idő után rádöbben hogy róla van szó, de nem nyilvánul meg, nem kérdez rá hogy "Én?", hanem folytatja a játékot és élvezi a dolgot.

Aztán a leleplezésnél, vágyakat is kilehet fejezni hogy "dejó lenne egy lánnyal végre.." vagy akár mondhatjuk magát a másik félt is, bár ez már nem annyira flört.

Aztán ki hogy csinálja. Ez csak egy példa volt...


2.Lépj. Légy bátor, mert ha ő nem mer lépni és te sem akkor semmi sem fog alakulni a kettőtök kapcsolatából.

Egyszer megteszed, erőt veszel, utána boldog vagy.


Igazából többet ehhez nem lehet hozzáfűzni, mert az embernek számtalan oka lehet, hogy miért nem mer közeledni a másik felé. Önbizalomhiány ilyen például.

Szóval csak bátorítani lehet a másikat...


Ezekkel nincs is probléma, megválaszoltam már majdnem ugyanígy 1-2 kérdést. De aztán minden nap ugyanazt olvasni, már kissé sok. Hiszen van egy "kereső" funkció, ahol a régikérdéseknél hasznos válaszok vannak.

2012. okt. 1. 20:25
 9/14 ASOT ***** válasza:

Ezt azért nem jó minden esetben említeni, más nőkről más pasikról nem szívesen beszélnek és hallanak a nők sem mindig szívesen, sőt, Ex-ek kizárva. ÉS ez is h kinek ki tetszik, az eltántoríthatja igencsak a nőt.


A kezdeményezés ki mer ki nem mer az meg igen az mindennapos dolog.

2012. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ilyen nőknek csak bókolni lehet. Ha nem szereti hogy az exéről beszélnek, vagy jelöltekről, akkor igencsak szükíti a kört.


2.kérdésben ugyérzem egyetértünk.

2012. okt. 1. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!