Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom, amikor szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom, amikor szeretnék vele szeretkezni, azt mondja, hogy előbb szeretné befejezni a videójátékot, akkor kezdjek aggódni? Vagy már az is késő?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 21:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Háát elég nagy gáz, ez általában 5-10 év házasság után szokott kezdődni, de még akkor se nagyon
2012. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szeritem is gáz. Akkor már többé nem kíván, igaz? csak feladat neki, amit meg kell oldania.
2012. okt. 1. 21:12
 3/27 anonim ***** válasza:

jézusom,hány éves 16?

Hagyd a fenébe,hogy már a szexért se hajlandó ott hagyni a gépet.

Fatal eror kocka noob

2012. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
És más alkalommal meg azt mondja, hogy annyira jó velem. Akkor most mi van?
2012. okt. 1. 21:14
 5/27 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyenen fennakadni.Attól még kíván és szeret.Az a lényeg hogy megmozdul e a botja ha átölel :)
2012. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De akkor ezt a reakciót mire kell vélnem?
2012. okt. 1. 21:17
 7/27 anonim ***** válasza:

Fontosabb a játék mint a szex...

Lehet,hogy szeret de játék függő.

Egy normális férfi rögtön félre lökné a gépet.(én is)

2012. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
5-ösnek Te férfi vagy vagy nő? És elméletileg is: hogyan fordulhat elő, hogy ilyen reakciója van?
2012. okt. 1. 21:20
 9/27 A kérdező kommentje:
Akkor ő miért nem löki félre a gépet? Miért fontosabb nek, hogy befejezze azt a kur.va játékot?
2012. okt. 1. 21:22
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

ha egyébként minden rendben, akkor semmit sem jelent:) Mondjuk nekünk pont ilyen nem volt, hogy szóltam, hogy szexelnék vele, de pl volt olyan, hogy mondta is, hogy menjek fel este hozzájuk, mert ki van éhezve stb. Aztán felmentem, ő dolgozott aznap 8ig, hazaért fél 9re, én felértem fél 10re, akkor még xboxozott. Mondtam, hogy oké, lefekszem addig az ágyba, pihengettem kicsit, aztán befejezte és jött ő is, és szexeltünk. Nem aggódom, mert ő dolgozik elég sokat, kevés ideje van például játszani, pedig szereti eléggé, nem verem nagy dobra, mert amúgy beindul meg minden oké. Sőt olyan is volt, hogy amíg játszott én letérdeltem és kényeztettem:D Igaz nem sokáig figyelt a játékra már:D

Ezzel persze azt akartam mondani, hogy minden a körülményektől függ. Ha mellette egész nap is játszott, akkor igazán hagyhatta volna a fenébe.. Vagy ha ilyen wow (mmorpg) típusú és megyünk bossolni a haverokkal, kihagyhatatlan, az is elég gázos:/

2012. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!