Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények magyar lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morzsa kérdése:

Vélemények magyar lány és roma pasi párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Ma derült ki,hogy a barátnőmnek roma pasija van.Eddig titkolta előttem is,csak azt tudtam,hogy van valakije.Nem tudom,hogy örüljek-e vele,vagy mondjam el az őszinte véleményemet.A pasi tele van pénzzel,többféle üzletük van,és persze illegális üzleteket is folytat.Az egész famíliája dolgozik,ebben a hivatalos családi üzletekben.Jó módúak,nem a segélyrevárók közé tartoznak.Viszont a barátnőm senkinek sem meri elmondani,mert fél a szégyentől,se szüleinek,se testvérének,csak én tudok róla.Ráadásul a pasinak rajta kívül más nője is van,de ennek ellenére újra és újra találkozik vele.Nem tudom mit is tanácsolhatnék neki.Aki volt/van hasonló helyzetben,azt arra kérem írjon!
2012. okt. 1. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Egyre gyakoribb az ilyen. Nyugaton a négereket preferálják az ilyen fiatal, fehér lányok, nálunk a cigány kezd divattá válni.
2012. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
soha semmi jó nem származik az ilyesmiből (van 1-2 kivétel,de ritka) más a mentalitás,ne csodálkozzon a barátnőd,ha elcsattan pár pofon is,ha meg be is házasodik,onnantól ne várja,hogy bármikor is szabadulhat
2012. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
én csak láttam ilyeneket,ált az ilyen csajból sarki fény lesz,legalább is itt ahol lakom az lett mind....
2012. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
jah meg a pofonok mindennaposak lesznek arra készüljön fel....
2012. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez elég ijesztőnek hangzik.Sarki fény?Azt tudom,hogy a pasi foglalkozok táncos lányok beszerzésével is,külföldre szervezi,mert ott jobban keresnek.Tánc és még ami belefér...gondolom szex.
2012. okt. 1. 09:55
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem a származásával van a baj,ahogy a további leírásból kiderül..
2012. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Amelyik roma család több üzletet is folytat, köztük illegálisat, és jól is megy a szekér, ott általában ezek a bizniszek mennek: Futtatás, kamatos pénz. A barátnőd helyében óvatos lennék, nehogy kivigyék pl. Olaszországba. Persze az is benne van a pakliban, hogy ennek a roma srácnak a családja nem foglalkozik ilyesmivel.
2012. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Elég buta a barátnőd... Érdemes lenne durvábban beszélni a fejével, de ha neki ez kell, akkor nincs mit tenni... Majd megtanulja a saját kárán. Cigánymaffiával leállni, még a pofon a legkevesebb, amit kaphat...
2012. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen,a pofon a legkevesebb amit kaphat.De eddig semmi jele az erőszaknak.Kedves vele a srác,étterembe viszi stb.,rendszeresen hívja a pasi,szépen beszél vele.Mindenképp el kell vele beszélgetni.Remélem nem találok süket fülekre.Vagy nem az jön le majd neki,hogy leakarom róla beszélni meg ilyenek.
2012. okt. 1. 10:13
 10/22 anonim ***** válasza:

A környékünkön hallottam már olyanról is,hogy a roma fiú behülyítette a lányt az így szeretlek,úgy szeretlek dumával.Majd rá pár hétre a lány Németországban volt prostituált.A szülei kerestették meg,de elég körülményes módon találták meg.Szerencséjükre ismertek egy olyan "nagyfőnököt" (a lány apukája csinálta nála a tetőt) aki tudta kikről van szó.Ő hozatta haza az embereivel a lányt (aki még nincs 20éves).Cserébe apuka ingyen csinálgatja a "nagyfőnöknek" a teraszt,ami fából készül.

Szóval én azt mondom,hogy jobb,ha a lány addig hagyja ott azt a romagyereket,amíg nem késő.

Hallottam olyant is,hogy amikor a lány már nem keres nekik pénzt,akkor egyszerűen elteszik láb alól.Ráadásul ezeket a lányokat úgy adják-veszik egymás között,mintha csak egy tárgyról lenne szó.

2012. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!