Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszek senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek senkinek, mint Nő?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem vesznek komolyan a férfiak az előző "barátom" is csak játszadozott velem és még a képembe is belemondta... én egy átlagos modell lány vagyok nem vagyok gebe de telt sem intelligens és tanult nőnek tartom magam... szép arcom és mosolyom van és a hosszú szép vörös hajamért külön díjat is kaptam.. nem értem hogy miért csak játszanak és nem vesznek komolyan nem vagyok beképzelt sőt na jó önbizalmam van de csak amennyi egészséges... emelett empatikus megértő humoros és néha vad nő vagyok... mi a véleményetek róla? 21/L
2012. okt. 2. 00:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Az írásod nem azt mutatja, hogy olyan nagyon intelligens lennél.:/
2012. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy ha így lenne, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést, mert nem lenne rá szükség. Szerintem az a baj, hogy rosszul ítéled meg magad.
2012. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jellemzésed igazi nőre utal, ne aggódj, de pontost választ adni, csak idővel lehetne.
2012. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
a rosszul ítéled meg magad alatt mit értesz? amúgy köszönöm a válaszokat
2012. okt. 2. 00:21
 5/16 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, én is ugyanez vagyok fiúba.

Egyszerűen annyi az egész, hogy rossz embereket szedsz össze akik nem tudnak értékelni és megbecsülni. Egyébként van kedved barátkozni?

2012. okt. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Úgy, hogy nem vagy intelligens, tanult meg maximum papíron.
2012. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha privátban küldesz képet, akkor meg tudom válaszolni a kérdésed.
2012. okt. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a viselkedéseddel, öltözködéseddel stb. öntudatlanul is olyan jelzéseket küldesz a férfiak felé, hogy veled játszani kell, nem pedig komolyan venni.
2012. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Drága Emma! Köszönöm a válaszod de kétlem, hogy ebből a pár sorból meg tudod ítélni a viselkedésem illetve a beszédemet. A korom ellenére sokkal érettebb vagyok, mit sok 30 éves ezt már többen is mondták de tudod attól függetlenül, hogy véleményt kértem nem biztos, hogy az alapján ítélem meg magam.
2012. okt. 2. 00:32
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Én csak azt látom, hogy tele van az írásod helyesírási hibákkal, egybefolyik az egész, a vesszőket nem ismered, és ennek a tetejébe pedig fényezed magad össze-vissza. Hát bocs, de egy érett, kifinomult, intelligens, tanult nő nem így fejezi ki magát.
2012. okt. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!