Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek senkinek?

Figyelt kérdés

Kezd elmenni teljesen az önbizalmam!

14/L vagyok.Nem pasit szeretnék,csak azt,hogy észrevegyenek,hogy én is tetszek valakinek.

A barátnőm már több fiút is lerázott,mert ő sem szeretne még járni senkivel.De engem észre sem vesznek,pedig a barátnőm sem szebb.(nem rosszindulatból)

167 cm vagyok,vékony,tök jó alakkal,szép arccal.

És a fiúk csak barátként néznek rám,vagy csak egy-kettő volt,aki "úgy" nézett rám,de Ők is jópár évvel fiatalabbak nálam,és afféle gyerekkori szerelem tárgya voltam.

Ez tényleg nagyon zavar,és úgy állok a fiúkhoz,hogy talán most majd egynek én is bejövök,de egyelőre semmi.


Miért van ez?Mit tegyek? A rosszindulatú megjegyzésektől kíméljetek!


2011. júl. 18. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, mit vártál. majd később ráérsz ezzel foglalkozni.
2011. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj. Hidd el pár év és ott lesz az összes bunkó pasi a nyakadon:D
2011. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hümi ***** válasza:
13:34esnek igaza van :D még fiatal vagy, később meg le se fogod tudni rázni őket :D
2011. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
En is 14 vagyok! Irj privit
2011. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 trollfélysz=D válasza:

ha küldesz 1 képet akk megmondom mi a baj =D

email: gotronor@hotmail.com

2011. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
megkaptam a privit. valaszolj. (e-mail címedre küldtem) vissza :DD
2011. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kapurics Bence itt 16 éves: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Hazug perverz:D

2011. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lol utolsó király. Amugy inkább hazug loser. Mekkora bénák írogatnak ide. Néha még el is gondolkodom hogy hüh mi van ide járnak egyesek ismerkedni? De hát ez megmagyarázza.
2011. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó hát azért vannak komolyak, de az ilyenek miatt csalódnak a nők:S Aztán a jó fiúk meg szomorkodnak, mert azt gondolják ő is olyan mint a többi hazug. Ez így meg rossz.
2011. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!