Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kikerülni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kikerülni az ördögi körből?

Figyelt kérdés

Elég sok komplexusom van, köszönhetően a gyermekkoromnak, családnak, szerelmi bánatoknak és annak a gyépés fejemnek. Tudom jól, hogy addig normális kapcsolatom sem lehet valakivel, amíg ezeknek legalább egy részét fel nem adom. De én mégis azt érzem, hogy ezeket csak egy lány mellett tudnám kiűzni magamból. Egy lány mellett, aki elfogad, vagy legalább megért, nem pedig kinevet, vagy leköcsögöz, mint eddig az esetek többségében történt. Sajnos aki nem volt ilyen helyzetben, elképzelni sem tudja, mennyire bonyolult így az élet. Olvastam már önismereti könyvet, nem lett jobb. Beszélgettem pszichológussal, reménytelen esetnek titulált. Úgy érzem, addig nem tudok és nem is akarok változni, míg meg nem szerethetek valakit, aki viszont szeret.


Na mindegy. Szóval a kérdés: változnom kellene, hogy szeressenek, de nem tudok változni, míg nem szeretnek. Mit lehet ilyenkor csinálni?



2012. okt. 2. 00:30
 1/2 Pixi3 ***** válasza:
Le tudnád írni pontosan mi a bajod? Mert így nem igazán tud más segíteni sztem. Úgysem tudjuk ki vagy úgyhogy nyugodtan leírhatod sztem.
2012. okt. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ugyanolyan, mint amit én éltem át pár éve az önelfogadás terén: kellett a külső elismerés, hogy elégedett lehessek magammal, de csak akkor tudott a környezetem elfogadni, mikor látták rajtam, hogy kiegyensúlyozott vagyok. De hogyan is lehetnék kiegyensúlyozott, ha nem érzem azt, hogy elfogadnak...

Aztán egyszer megtört a varázs: elkezdtem foglalkozni magammal, és szépen lassan kibékültünk. Az én az énnel.

Utána lettek barátaim, és elkezdődött az életem.

Szóval neked is azt tudom tanácsolni, hogy kezdd belülről az építkezést. Szeresd magad, találd meg önmagad, és akkor fogsz találni másokat is, akik szeretnek.

2012. okt. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!