Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kikerülni ezt a...

Hogyan lehet kikerülni ezt a "Holnaptól fogyózom" ördögi kört?

Figyelt kérdés

Már ezt csinálom 4-5 napja, minden reggel reménységgel kelek föl, hogy igen, mától belevágok. De estére mindig elrontom, és holnaptól akarok fogyózni. És mondván ma még eszek ebből is, abból is, holnaptól már nem, így hízókúrába megy át :/

Nem hiszem el, mindig ezt csinálom, annyira utálom magam://

segítsetek, kérlek!!


2011. szept. 13. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
a fogyókúra agyban dől el! ha komolyan gondolod,akkor határozd is el magad! ebbe nehéz tanácsot adni,mert csak rajtad múlik.
2011. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nah ugyan ilyen vagyok...legtöbbször hétfőre tervezem az indulást, és addig minden nap zabálok :S Ismerem a "holnaptól" dolgot, s az baj, hogy nyomaszt is a tudat, hogy ha 5 évvel ezelőtt a holnaptól ma lett volna, akkor most csinos, izmos csaj lennék...10 kiló felesleg van rajtam. Tegnaptól 90 napos diétázok (aki nem ért egyet ezzel a módszerrel az tartsa meg magának a véleményét, köszi), közben igyekszem, hogy ne lépjem túl a napi 1200 kalóriát. Mindezt írom egy noteszben (ezt a két napot :). Most tényleg elszánt vagyok. Sportolni minden nap munka után és család mellett (számomra) lehetetlen, de igyekszem heti 3 alkalommal valamit beiktatni. Hastánc, RRéka, Norbi, kangoo jumps.stb. El kell magad határozni!!!
2011. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!