Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy férfi létemre undorodni kezdek- egy olyan nőtől hiába jól néz ki stb, ha a személyisége nem jön be?

Figyelt kérdés
Tudom furi ez egy pasitól, de én pl nem vagyok képes szexre érzelem nélkül illetve ha nem tetszik a személyisége a nőnek, szinte undorodni kezdek a testétől hiába baromi jól néz ki
2012. okt. 1. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hiába jó az alakja, ha 1 hárpia..
2012. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak mert a pasiknak tudtommal mind1 szexhez ki az, ha már jó teste van, ráizgul.
2012. okt. 1. 15:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts! De a többség ilyen, a legyet is röptében, de azért akadnak olyanok akik érzelem nélkül nem mennének bele semmilyen futó kapcsolatba. Persze valakit ez zavar, meg szerintük hülye vagy ha így gondolod, de a lényeg hogy te hogy vélekedsz erről.
2012. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem normális ha valakitöl UNDORODSZ, ha nem jön be a személyisége.
2012. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy olyan férfi akit nem a farka irányít!Több ilyen kéne !
2012. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen rendjén van a dolog én pont ugyanígy vagyok vele. Vannak nők, akiktől egyenesen hányni tudnék, pedig egyesek szerint jó nő. Ilyen például a Rubint Réka is, egyszerűen hányingerem van tőle, pedig mások szerint jó teste van. De sok más túlfestett prostituálttal is hasonlóan érzek, képtelen lennék felizgulni tőlük.
2012. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért Rubint Rékát a ló fejével ne nevezzük már jó nőnek.
2012. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sokan hülyének néznek ezért, de én nőként nagyra étékelem, hogy ilyen pasik is vannak. És ezzel szerintem nem vagyok egyedül..
2012. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Abszolút normális... én is sok külsőre 10/12-es csajt ismerek, de a személyiségük, és az értékrendjük olyan,hogy hányni tudnék tőlük...
2012. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont mint én. Egy csajjal eljutottunk a pettingig, de aztán kiderült, hogy milyen ember is valójában, undorodom a gondolattól, hogy hozzám ért egyáltalán... az elején kedvesnek tűnt, én meg könnyen elcsábultam. Igyekszem többet nem bele esni ebbe a hibába.
2012. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!