Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres? Én ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Én ezt nem értem!

Figyelt kérdés

A barátommal a hétvégén úgyahogy szakítottunk de pár órával rá összejöttünk végül megint. (egy nagyobb veszekedés volt az ok)

Akkor feküdtem le vele először, vasárnap váltunk el.

(ő vidéken lakik)


Azóta se egy sms, se hívás, most mertem neki küldeni eg sms-t, de semmi.



SZerintetek ez most mi?

Jól váltunk el egymástól, ezt most miért csinálja velem?



2012. okt. 2. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Megdugott, gyáva volt szakítani ezért összejött veled és most kussol, hátha abbahagyod. De ez nem biztos, lehet én vagyok a negatív. :)
2012. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dávidmester13 ***** válasza:
Nagy valószínűséggel csak azért akart veled újra összejönni hogy lefeküdjön veled :(
2012. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem kerek... Együtt jársz valakivel, veszekedtek, szakítotok, aztán kibékültök, és csak akkor, azután fekszel le vele? Előtte miért nem feküdtél le vele? Utána miért feküdtél le vele? Min vesztetek össze? Mennyi idő telt el a veszekedés és a szex között? És mennyi idő a szex és az elbúcsúzás között?
2012. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem le vele, mert egy hónapja vagyunk együtt

Péntek este veszekedtünk mert eléggé felbsztam az agyát a sok hülyeségemmel és kiakadt rám.

Ezután még aznap este maradtunk abban hogy maradjunk csak jóban.

Ezután egész este jókat beszélgettünk és hülyültünk így együttmaradtunk.

Még aznap este feküdtem le vele.



Tehát pénteken történt meg először és vasárnapig teljesen jól voltunk egymással, azóta semmi hír róla. Hívtam most küldtem sms-t mégegyszer nem akarom hívnim ert már cikinek érzem



És nagyon el vagyok keseredve

2012. okt. 2. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg csak kihasznált sajnos.
2012. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még hozzá kell tennem hogy szólt előre, hogy elfogyott minden oénze és nem fog tudni telefonálni.


De ezt meg tudná oldani valahogy, nem?:(

IStenem:(((

2012. okt. 2. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak a szexre kellettél neki. Megkapott, és most ennyi. Kár érte... :(
2012. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bèkülős szex volt :D ennyi szerintem varj meg egy kicsit es ha akkor sem akkor ez van :)
2012. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, cirka 10 perce szakítottunk:(
2012. okt. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!