Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolat/ Szünet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat/ Szünet, hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik, 2-3-4 havonta találkozunk. Szeretem, és hiányzik, ahogy a szex is. Viszont nagyon féltékeny... kicsit mostanában eltávolodtunk úgy érzem. Ő néha meghülyül, nem érem el, eltűnik...én meg ezt meguntam, aztán eléggé nulla a lelkesedésem iránta, hogy beszéljek vele, meg ilyesmik.

Épp ezért szeretnék szünetet is tartani, mert lehet márcsak azért szeretem, mert a "szokás".. és kiakarom próbálni, hogy tényleg szeretem és hiányzik-e, vagy ez abbamarad..ezt, hogy közölhetném vele? Ő eléggé határozott, tehát lehet többet nem is tudnám elérni, mert megharagszik, többet gondol bele, mint kéne...és később nem lenne esélyem újrakezdeni :(



#nyitott kapcsolat #párkapcsolat szünet
2012. okt. 2. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Légy őszinte. Neki is mond el amit itt leírtál.

Azt, hogy nem tetszik ha megkergül... Mond meg neked kell egy kis szünet, és neked nehéz ez a távkapcsolat.

2012. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az addig oké lenne, hogy x ideig nem beszéltek, hogy meglásd, hiányzik-e.

De ha velem a párom azt közölné, hogy szünet címén félre akar kefélni, azonnal szakítanék vele.

2012. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem akarok félre... csak nem is tudom, együtt akarok maradni vele, de ez így most nem jó. Nem tudom, hogy szeretem-e,hogy visszamennék-e hozzá. Vagy csak a szex hiány-e a probléma... fogalmam sincs
2012. okt. 2. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mással szexelni, miért úgy teszed fel a kérdést, hogy nyitott kapcsolatra (is) szeretnéd rávenni a párod? Szerintem ez elég egyértelmű...
2012. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszínte véleményt alarsz? Ha nem akkor is megkapod.

Próbáljátok megbeszélni és megoldani a problémátokat. Az nem megoldás, hogy nyitott kapcsolatba mentek esetleg szünetre mentek. Tudod miért? Később már nem lesz ugyan olyan. Ha annyira nem bírjátok megoldalni, hogy úgy gondoljátok, hogy csak a szünet lenne a megoldás akkor inkább menjetek szét. Mert a szünet nem tesz jót. /dettó a nyitott kapcsolat/

Barátommal is így próbáljuk alakítani a kapcsolatunkat.

2012. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!