Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátom 22 éves és egyetemen tanul. 2 éve vagyunk együtt. Én idén érettségizek. Nagyon megfáztam, köhögök, taknyos vagyok és lázam is volt. Suliba nem járok, az orvosig is alig tudtam elmenni. Ma megkérdezte Zsolti, a barátom, hogy hazajöjjön-e, mire én mondtam, hogy ne jöjjön, ne hiányozzon a suliból. És erre csak annyit mondott, hogy oké. Ennél kicsit többet vártam, pláene, hogy tavaly én is lógtam miatta, mikor beteg volt. Tudom, én mondtam, hogy ne jöjjön, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire elintézi a dolgot... Én már arra is gondoltam, hogy mivan ha most nem számíthatok rá, akkor később se?? Légyszi segítsetek!

2012. okt. 1. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi férfiak binárisak vagyunk. A nem=nem, igen=igen.
2012. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl. Nagyon.:D
2012. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rákérdezett,azt mondtad hogy ne.

Mi a probléma? Felnőtt embereknél így szokott menni

2012. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit mondtál drágaságom??? NEM

Akkor az mit jelent?? NEM

Feszegessem tovább, amikor nemet mond??? NEM

Máskor ettől számíthat rám?? IGEN!

PROBLEM?

2012. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és szerintem h ülye vagy, nagyobb gondod ne legyen
2012. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért szerintem nektek is sz**rul esne...
2012. okt. 1. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő felajánlotta, hogy hazamegy hozzád, te azt mondtad ne tegye, és most azon problémázol, hogy hallgatott rád. Ha azt szeretted volna, hogy eljöjjön hozzád, miért nem azt mondtad?
2012. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy nem jön, hanem hogy ennyire könnyen elintézte egy okéval.
2012. okt. 1. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem esne szarul. Megkérdezte tőled, hogy hazamenjen e, és te azt mondtad, hogy igen. Ha azt szeretnéd, hogy ott legyen veled, akkor mondd ezt. A férfiak egyszerűek. Azt gondolják, amit mondanak, és feltételezik, hogy mi is azt mondjuk, amit gondolunk. Innentől kezdve minek kérdezze meg még 20* tőled?!


Tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ne várd el tőle, hogy gondolatolvasó legyen. Inkább neked kéne egyenesnek lenned vele és akkor nem lenne szükség a teljesen felesleges sértődéseidre.

2012. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, nekem volt egy barátom, akivel ugyanez volt a problémám. És én sem tudtam biztosra, hogy csak én reagáltam túl, vagy tényleg jogosan esett rosszul.

Mindent olyan egyszerűen fogott fel... Ő maga is olyan egyszerű volt, mindenben a praktikumot kereste.

De pl amikor kiderült, hogy nem tudunk találkozni, még csak nem is látszott rajta, hogy rosszul esne neki. Egyszerűen elfogadta tényként, és kész. Sose ellenkezett, vagy jegyezte meg, hogy "bárcsak máshogy lenne". Sose kérdezett rá, hogy "biztos nem tudsz jönni"?

Viszont én annyira magától értetődőnek tartottam volna, hogy legalább jelezze "fájdalmát".

Szóval én totálisan meg tudom érteni a problémád.


De én azzal a fiúval később szakítottam. Vagyis nem is én vele, hanem ő velem. Kiderült, hogy hosszútávon nem tudok rá számítani.

Ez persze nem biztos, hogy azt jelenti, hogy a te párod is ilyen...


De azóta én rátaláltam a mostani páromra, és vele boldog vagyok, és ő még ha nem is "ellenkezik", azért megemlíti, hogy sajnálja a dolgot. Vagyis rajta látom, hogy tényleg bántja, ha valami nem a megbeszéltek, vagy reméltek szerint alakul.


Bocsi, ha kusza voltam.



Egyébként igaza van annak is, aki azt mondta, hogy a férfiaknál a nem=nem és az igen=igen, ők mindig sokkal egyszerűbbek, mint a lányok. Szóval lehet, hogy nem kell mögötte mást keresni.

Viszont ha több mindenben érzed azt, hogy beletörődő, érzéketlen, vagy épp totál nem érdekli az egész, az már beszél valamiről.

26/L

2012. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!