Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti ezt? Hogyan lehetséges? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen nem bírom felfogni, hogyan lehet az, hogy itt vagyok 19 évesen és még nem volt komoly kapcsolatom és szűz is vagyok.

Ez még így esetleg annyira nem is kirívó eset (bár az én szemszögemből, és manapság már eléggé annak tűnik) de mindehhez hozzájön az, hogy egész jól nézek ki.

Rengeteg fiú megnéz, mert jó az alakom, szép az arcom. Most ezt így leírom ide, persze, mert úgysem ismertek és minek hazudnék...de koránt sincsen ekkora önbizalmam.

És tegyük hozzá, hogy hülye sem vagyok...tehát némi ész is akad. Tudok viccelődni, kedves, normális, aranyos lány vagyok.

Végül is, mindig vannak fiúk körülöttem, csak...a többség nem tetszik nekem..és itt most nem a külsőre kell gondolni, hanem egyszerűen nem vonzóak számomra, nem tudnék velük mit kezdeni.

Ha van olyan pasi, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak, szinte minden esetben csak ki akar használni, csak le akar fektetni...vagy valami bonyodalom tuti van a dologban, hogy pl. még 3 haverja szerelmes belém és nem akarja őket megbántani...stb. stb.

A lényeg, hogy nem hiszem el, hogy szinte akárki össze tud szedni magának bárkit, nekem meg nem megy.

Nyilván válogatok...persze, de nincsenek nagy elvárásaim, nekem már bárki jó lenne, csak tetsszen nekem, csak vonzódjak hozzá és persze ő is hozzám..és lehetőleg ne csak szexet akarjon tőlem.

Biztos az is gond lehet, hogy nincs túl nagy baráti társaságom, de azért akad persze, de mégsem olyan nagy az ismeretségi kör.

Pedig el is járok itthonról..mégis egyik csalódást követi a másik...

Csak már kezdem azt hinni, hogy valami gond velem van..


Nem várok tőletek megoldást, hiszen nyilván nincsen erre biztos recept, de valami jó tanács esetleg..?


2012. okt. 2. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne keresd, ne akard, és eljön.
2012. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bátran ismerkedj.

De szánt szándékkal ne keresd a nagy őt.majd eljön.

Élj vidáman :)

2012. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tyler913 ***** válasza:

Ne görcsölj ennyire! 19 évesen még nem késtél le semmiről, bőven van időd pasizni:)

Amúgy akármennyire szép,okos,kedves,aranyos egy lány,ha mindenáron be akar pasizni,az kevéssé vonzó. Olyan,mintha egy Ferrari-t akarna valaki az emberre tukmálni diszkontáron. Szép,szép,de valami gyanús...Érted? Szóval szerintem ne akarj mindenáron pasit. Inkább éld az életed,bulizz, tölts időt a barátaiddal, legyen hobbid,stb. Meglátod, ha nem akarsz majd kétségbeesetten pasit, egyből meg fogod látni,mennyi választásod van.

2012. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Jótanács kell? Tessék: fogd már fel te is meg a többi ostoba p.csa, hogy egy férfi elsősorban szexet akar tőled minden más másodlagos, főleg ebben a korban. De álmodozz csak nyugodtan tovább....
2012. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Na :) Ha ez megnyugtat, én pont ugyanilyen vagyok csak 18 évesen fiúban, annyi eltéréssel, hogy nem járok el otthonról.
2012. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hanariko ***** válasza:
ne aggódj, és ne görcsölj. Én 18 vagyok (lány) és szűz, semmi komoly kapcsolat eddig... de tényleg ne aggódj. Mondjuk én elég energikus típus vagyok, de jelenleg van mivel lekötnöm magam, te is tedd ezt, legalább elvonod a figyelmed és nem stresszelsz.
2012. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj, kislány, milliószámra vannak ilyenek, idősebbek is, mint Te!:)

Jó tanács? Olvasd el a Farkasokkal futó asszonyok c. mesegyűjteményt (elemzéssel), és a Hát nem elég, ha jó vagyok? c. regényt!:)

2012. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5 ha nem jársz el otthonról,mit vársz,egyszer csak bekopokog majd a nagy Ő,na most mondom mik a lépések:


1.C:\Program Files\WoW <---- Ezt a mappát nagyon gyorsan töröld ki!


2.Éld az életed!


Nagyjából ennyi,remélem segíthettem :)

2012. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én értem és nem is olyan bonyolult az oka, mint hinnéd. Olyan egyszerű, hogy ha egyszer ráéreznél akkor sírva kezdenél nevetni. Most a saját gondolataid fogságában vagy, pedig ennek fordítva kellene lennie, neked kéne irányítanod a gondolataid.

Én is most leszek 19, decemberben (srác vagyok), jól nézek ki, mégsem volt még csajom, nem ragaszkodom senkihez, aki belép az életembe azt beengedem, aki menni akar az mehet(és pont amiatt jön hozzám vissza mindenki, mert nem ragaszkodom hozzá). Vicces, hogy a legtöbb lány azt hiszi csajom van, ezért nem akar közeledni hozzám, másoknak meg túl nyitott vagyok, vagy "nem vagyunk egy világ" (ez pedig a legnagyobb hülyeség amit valaha mondtak nekem, pedig pont az egyik olyan ember mondta, akit a legjobban szerettem :D). Annyi hülyeséget csináltam már lányokért, hogy könyvet lehetne írni róla és voltam annyira passzív is, hogy olyan lehetőségeket hagytam ki, amit épp ésszel nem lehet felfogni, mégis itt vagyok és tök jól érzem magam és semmit sem bántam meg :DD.


Nem akarok kiselőadást tartani magamról, ez a kérdés most rólad szól. Azt írod nem vársz megoldást mástól, pedig jó lenne nem? Megoldást nem is kaphatsz senkitől, próbálj csak kérni és meglátod, hogy már maguk a válaszolók (akár itt, akár élőben) milyen bizonytalanok és hányféle választ adnak. Egyikőjük sem hazudik, csak épp a saját igazságát meséli (pl: ha valaki épp szakítás után talált egy olyan embert akivel összejött akkor neki az lesz a meggyőződése, hogy amikor a mélyponton vagy, akkor jön az "igazi"..) neked, de az nem a te igazságod, neked egy külön rejtélyt kell megoldanod és az életedben 1 csomó ilyen kis rejtély van, amire magadtól kell rájönnöd, erről szól az egész.

2012. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!