Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig működhet egy távkapcsolat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most leszek együtt 3 hónapja a barátnőmmel. 220kmre lakunk egymástól, eddig minden hétvégén találkoztunk. Nem is az utazási idővel van baj, hanem az útiköltséggel(nekem 4000ft/alkalom, neki jóval kevesebb).Az úti költség sem érdekel, csak suli mellett nem egyszerű dolgozni, a pénzem meg csak fogy. Mennyi ideig működhet a dolog, és mikor van az, hogy már lépni kellene ez ügyben?

2012. okt. 3. 08:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy távkapcsolatban mérvadó a távolság és az idő.

Na most tudjuk, hogy az idő az pénz.

Addig működik amíg van pénz. Másképp megeheted a kalapodat.

2012. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, Te valamilyen szempontból jó helyzetben vagy, más szempontból nem.

Ami rossz:

-kevés alkalom, akkor is kevés idő

-sok kvázi feleslegesen kidobott pénz, hiszen ha ott lenne veled, akkor 4000 Ft-ból jó kis programokat lehetne szervezni, ha nem utazásra kellene költeni


Ami jó:

-látjátok a végét: hiszen a barátnőd így már jó előre tud keményen tanulni, hogy biztosan felvegyék egy pesti egyetemre. Így, hogy mindketten tudjátok, mit akartok könnyebb kibírni még ezt a sok hónapot is, hiszen utána jó esetben még évtizedeitek vannak hátra együtt!:)

-mindig érdekesek vagytok egymásnak, hiszen két heti "eseményt" lehet elmesélni egymásnak. Persze ez utóbbi nem mindenkinek tetsző dolog. De van olyan ismerős házaspár, akik 30 éve élnek úgy, hogy a férj H-P-ig Pesten dolgozik, péntek délután megy haza a feleségéhez. Gyermekeik már felnőttek, önállóak.


Szóval igazából ti jobb helyzetben vagytok, mint mondjuk én. Mi igaz hogy hetente tudunk találkozni, és ráadásul csak 90 km van köztünk, sűrű vonatközlekedéssel.

De az én barátnőmnek nagyon kitartónak kell lennie, mert nekem csak akkor lesz lehetőségem a fővárosba költözni, ha találok ott munkát, amire pedig semmi garancia nincsen, hogy akár egy éven belül sikerülni fog. Nehezíti a dolgot, hogy péntek reggeltől szombat kora délutánig egy harmadik városban egyetemre járok, és mellette persze itthon dolgozom, szerencsére a családi vállalkozásban, így az viszonylag rugalmas időbeosztást enged, tudok feljárni interjúkra Pestre.

Mindenképpen az a célom, hogy Pestre kerüljek, minden barátom és most már a barátnőm is itt van. De nem egyszerű. Ti legalábd tudjátok, hogy ez a távkapcsolat állapot július elejéig fog tartani. Engem viszont lehet, hogy még a következő ősz is itthon fog érni, de lehet, hogy már a jövő héten aláírok egy munkaszerződést. Remélem ez utóbbi történik inkább meg:) Szóval örülj, hogy tudsz valami biztosat a jövőt illetően:)

2012. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!