Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lennék felszínes attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék felszínes attól hogy sok ismerősöm van facebookon?

Figyelt kérdés
Van kb 1100-1200 ismerősöm. Csomó embertől hallottam hogy úristen mennyi ismerőse van ennek meg ennek, tiszta felszínes felét életébe nem látta csak ez a menő manapság... Meg ilyenek. Nem értem mi ez az előítéletesség, korábban megpróbáltam nekiállni hogy tényleg akit nem ismerek, nem tudom róla kicsoda azt törlöm. De mindenkit ismerek valamilyen szinten. Rengeteget ismerkedek, mindenhonnan vannak barátaim borzasztó nagy családom van. Annyira nehéz ezt elhinni? Most ettő miért lennék rosszabb? És nem vagyok egy facebookfüggő fajta...
2012. okt. 3. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
és abból az 1100-1200 emberből hányat ismersz úgy igazán?akire tényleg azt mondod ismerős,és nem csak 1 köszönés szintjén álltok?
2012. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 800 ismerősöm van a fb-n,és magasról szarok rá,hogy ennyi. Profilképre olyan 10-20 lájkot szoktam kapni,azt ennyi. Fiúként nem igazán érdekel ez az egész,en mavgyok ettől felszínes,magasról szarom le a fb-t,meg h mások mit gondolnak rólam,egyszerűen nem érdekel,sztem te is tedd ezt. Akik meg ismernk úgyis tudják,h nem vagy te felszínes.
2012. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb 1000 ők olyanok hogy ha lelnének mellém a buszon mindegyikükkel tudnék végig beszélgetni
2012. okt. 3. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:

jó nyüzsid életed lehet


nem baj, ha már begyűjtötted őket, de mi értelme?

2012. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*nyüzsis
2012. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy mi értelme? Szerintme tök jó dolog hogy sokan ismernek és sok mindenkit ismerek. Akárkihez fordulhatok segítségért, akárhová megyek találhatok ismerőst a adott helyen. Sok a baráto :) engem ez örömmel tölt el. Most nem azért de egy nyaralás, nyári tábor alatt is simán össze lehet szedni 50-100 ismerőst
2012. okt. 3. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:

"Most nem azért de egy nyaralás, nyári tábor alatt is simán össze lehet szedni 50-100 ismerőst"


Ez szerintem mindent elárul.

2012. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha én is bejelölnék mindenkit akikkel eddig találkoztam, beszélgettem, buliztam, fociztam, ittam, gépeztem, pókereztem akkor lenne legalább 10 ezer ismerősöm.


maradok inkább azoknál akiket tényleg ismerek vagy rokonok.

2012. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát már leírták, hogy ettől mért lennél az. most pedig örülj, mert te vagy a szabályt erősítő kivétel.

ezen nem tudsz változtatni, nem írhatod a homlokodra, hogy azért vannak ennyien, mert sok barátod van, nagy a családod stb stb

2012. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A táborokban szerzett ismerősökkel összejárunk találkozni, szervezünk közös nyaralást. Ha valakit megkedvelek nem fogom annyiban hagyni tartjuk ugyanúgy a kapcsolatot.
2012. okt. 3. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!