Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ezt a viselkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ezt a viselkedést mire véljem?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a volt barátommal de még szeretett.Csúnya dolgot tettem ellene,mert nagyon megbántott,annyira hogy egész éjjel sírtam miatta ezért bosszúból lefeküdtem a legjobb haverjával és a volt barátomat megaláztam de azóta rájöttem én reagáltam túl a dolgot.Nem állt velem szóba egy darabig most újra beszélünk.Az elején nagyon bunkó volt velem,mostmár minden normális.Kedves velem igaz csak én keresem.1 héttel ezelőtt meg akartam vele minden kapcsolatot szakitani(külső okok miatt)de nem mondta rá hogy igen így lenne a legjobb hanem bátorított engem hogy emiatt nem kell.Azóta nem beszéltünk ő nem keresett és én se.

Megbocsátotta nekem amit tettem szóval tuti nem a bosszú miatt kedves velem.

De ha nem keres nem is érdeklem hogy mi történik velem(mint barát) akkor miért nem hagyja hogy lezárjam?

Ha én keresem akkor minden oké,mintha mi sem történt volna, két jóbarát-ismerős elbeszélget.

Amit tettem azok után is jól el tudunk dumálni msnen.

Nagy szerelem volt a miénk de nagyrészt az én hibámból tönkrement és hiába szerettük egymást a szakítás elkerülhetetlen volt.

Vajon érez még valamit csak túl büszke az események után hogy keressen azok után is hogy mennyire jól elvagyunk?

Az hogy szivatna KIZÁRT,ő a legrendesebb fiú akit ismerek.

Nem értem.Én még szeretem.Nagyon.És borzasztóan szenvedek még mindig.


2011. jún. 24. 02:36
 1/4 Argloss ***** válasza:

Ha valóban szereted akkor hagyd békén. Mondjuk valószínűleg nincsen így, mert ha szerelmes vagy valakibe akkor bosszúból nem fekszel le mással, főként nem alázod még meg utána...

Ne haragudj meg érte, de abból amit te leírtál egyáltalán nem érdemled meg őt, elvetemült gonosz ember vagy és megérdemled a szenvedést. Csak azért keresed őt megint, mert nincsen más és az undorító. Ez nem szeretet... Komolyan mondom, ha van benned némi emberség akkor ne kínozzad azzal, hogy nem hagyod továbblépni...

Nem az van, hogy szívat téged, hanem mivel hihetetlenül rendes (vagy buta) így még szóba áll veled.


Lehet, hogy tévedek, mert csak azt tudom amit leírtál, szóval bocs ha indokolatlanul megsértettelek.

2011. jún. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valahol megértem a barátodat, hogy nem jelentkezik nálad. Azok után, amit vele tettél, nem csoda, hogy nincs szüksége több fájdalomra...

Szerintem ahol szeretetröl és szerelemröl van szó, ott nincs helye a bosszúnak. Ha igazán szereted, akkor úgy állsz a dologhoz, hogy "Mi a legjobb NEKI?"

Ha ö tényleg szeret téged, akkor úgyis biztosan keresni fog, csak légy türelemmel. Ha pár napig semmi jel, akkor esetleg enyhe lépéseket tehetsz felé. De szerintem ne vidd túlzásba!

2011. jún. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már nagyon megbántam a dolgot,de a haverja mozdult rám ezután ők sem beszéltek egy darabig.. tudom lehetett volna nemet mondani de amit ö tett velem az sem volt ennél gyengébb.(nem számit már én megbocsátottam)
2011. jún. 24. 10:17
 4/4 Argloss ***** válasza:

Ő is megcsalt téged? Mert még akkor is túl durva amit csináltál.. Főleg, hogy a barátjára hárítod, hogy megvigasztaltattad magad...

Azért nem keres, mert ő már nem akar tőled semmit. Nem akarja, hogy reménykedj ilyen téren. Attól, hogy jóban vagytok még nem kell keresnie. Nem vagytok jó barátok, hogy együtt lógjatok. Vagyis ilyenek után érdekes lenne.

Biztos érez még valamit, de értelmesen gondolkodik és nem akar feleslegesen több szenvedést okozni magának. Ezt érdemes lenne tiszteletben tartanod.

Én a helyében már soha többé nem tudnék megbízni benned, se abban akivel lefeküdtél bosszúból. Az nem a barátja, te meg nem vagy olyan akit érdemes lenne szeretni.


Persze lehet, hogy ő sem olyan. Nem tudom, mert azt nem írtad le, hogy ő mit csinált.

2011. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!