Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem féltékenykednél, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltékenykednél, ha a párod egyedül élne?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés az önbizalmam és emiatt nagyon féltékeny vagyok. Jó úton haladok a változás felé :)

Csak egy gond van..

A párom most költözött el a szüleitől a saját lakásába és emiatt vagyok féltékeny. Senki sem tudna arról, ha felvinne oda lányokat...


Ti is féltékenyek lennétek? Sosem adott okot, alapból ilyen bizalmatlan vagyok az emberekkel, és elég egy ilyen költözés, hogy kibillentsen a felépített bizalomból..


2012. okt. 3. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem.az exem is 1edül élt(meg velem is,csak néha hazamentem),és soha nem jutott eszembe,h felvinne bárkit is.
2012. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én párom is egy pár hete költözött külön, munka miatt. De nem lett kevesebb a bizalmam emiatt benne. Sőt, még jobban bízom benne, mint eddig, mert látom, hogy meg tud állni a lábán. :)

Hidd el, ha meg akarna csalni, akkor is megtenné, ha nem lakna külön. Ha meg szeret, teljesen mindegy, hogy hol van és mit csinál, úgyis te leszel neki a legfontosabb.

Bízz benne!

2012. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rendes fiú, akkor még azt is elutasítja, aki bepróbálkozik nála...mert neki barátnője van akit szeret.

Nyugodj meg. :)

21/l

2012. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez meg beteges
2012. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!