Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van! Nem bírom tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Nem bírom tovább egyedül! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem volt még komoly kapcsolatom soha, mert vagy olyan fiúnak tetszettem aki nekem nem, vagy a fiú, akivel kölcsönösen tetszettünk egymásnak, csak le akart fektetni.

Még szűz vagyok...szóval, sokszorosan hiányzik egy pasi mellőlem!

Hol ismerkedjek? Neten nem szeretnék, mert nekem nem jött be..

Tudom, hogy minél jobban rágörcsölök annál kevésbé jön össze, de már nem tudok másra gondolni annyira hiányzik!

18/L


2012. szept. 28. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a te embered. :)
2012. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szórakozó hely, suli... A neten hol próbáltad?
2012. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem összejöhettél volna azzal aki csak le akart fektetni :P
2012. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet, ahol vannak korosztályodbeliek.
2012. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18 évesen még időben vagy, ne aggódj! :)

F

2012. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vagy csúnya,vagy buta,vagy értéktelen lehetsz,ha nem akadt olyan pasi,akit komolyan érdekeltél volna.Ja,nem érdemes rajta ülni a témán,foglalkozz az életed nagyobb aktuális gondjain,valószínűleg iskolás lehetsz még,tanulj többet,vagy ha más dolgozol,legyen egy hobbid,ha már nem foglalkozol annyira a dologgal,lesz jelentkező,ha nem vagy csúnya.
2012. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha kedves, aranyos, elbűvölő lány vagy, akkor lehet, hogy tudok segíteni...

Ha válaszolsz erre, akkor megbeszéljük a részleteket...

2012. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A foci meccseken csak pasi van szinte.. Hogy ez nem jut eszükbe a nőknek?? Találsz minden félét,okosat,helyeset,rossz fiút,ami csak szíved vágya. Kispest-Pécs okt.5. 17 óra. Puszi! ;)
2012. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?? Én összejönnék veled!
2012. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!