Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy vékony lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy vékony lány kezdeményez nálatok, akkor szívesebben összejöttök vele, mintha egy duci lány tenné ezt?

Figyelt kérdés

Most az arcot ne nézzük, csak az alakot. a VÉKONYSÁG illetve a DUCISÁG a lényeg.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy egy vékony csajnak több-e az esélye, mint egy ducinak?



2012. okt. 3. 20:22
1 2
 11/14 ASOT ***** válasza:
100%

és ha valakinek a ducik tetszenek akkro annak a ducik ha meg a vékonyak akkor meg a vékonyak, ezt nem lehet ráerőszakolni senkire sem.

Ha valakinek jó lettél volna ducin az úgy is megismert volna. Nem csak vékonyan.

2012. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Én megmondom őszintén mindig is a vékony vagy átlagos alkatú lányokhoz tudtam vonzódni és ez így van a mai napig is. Nem választás kérdése, hogy kinek milyen az ízlése, kit mi izgat fel szexuálisan. De haverom az például pont ellentétem, neki a nagy csöcs és fenék a nyerőn, nálam nem. Én a pici dolgokra gerjedek be egy lányban. Pici test, kezek, mell stb.
2012. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy le tudtál fogyni. A férfiak elenyésző kis hányada szereti a duci nőket (és ők is gyakran csak azért, mert más nem jut nekik), de akin 30 kg túlsúly volt, az nem kicsit volt kövér.


viszont te is külső alapján szelektálod az embereket gondolom, (mint mindenki más) és pl. ha egy férfi túl alacsony vagy nem szép arcú, az nem tud megváltozni, szóval még annyi lehetősége sincs a saját vonzerejének megnövelésére, mint ahogy te tetted a fogyásoddal.


Gratulálok a mínusz 30 kilóhoz, de tudd meg, hogy a nők a felszínesebbek, mert ha nekünk egy nő nem tetszik, az igen gyakran a túlsúlya miatt van és általában le tud fogyni, de ha mi nem tetszünk egy nőnek, nem mindig tudunk úgy megváltozni, hogy esélyünk legyen utána (max plasztikai műtéttel).

2012. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

üdv a valóságban.

ha nemet is tudnál váltani, rájönnél, hogy a lányok se másabbak, csak ők lusták kezdeményezni.

ma már minden a külsőről szól, mert belső értékek nincsenek.

2012. okt. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!