Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ti minek örülnétek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti minek örülnétek? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval barátommal 3 hónapja járunk, még igazából nem történt semmi komoly a csókon és a simogatáson kívül. Ma fogadtunk valamiben, és ötletekre lennék kíváncsi, hogy ti pasik mit csinálnátok szívesen a barátnőtökkel "büntetés" gyanánt ha esetleg vesztenétek, vagy mit szeretnétek hogy csináljon veletek a bnőtök ha esetleg ő vesztené el a fogadást. :) Lehet kicsit perverz feladat is, csak ötletek kellenének. Előre is köszi :)


19/L



2012. okt. 3. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Inzultálnám, mint szikvíz termékmenedzser a paripáját.
2012. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5-ös lottó főnyereménynek.
2012. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen köszi megvolt a poén, de most már jöjjenek az értelmes válaszok! :)
2012. okt. 3. 21:59
 4/8 ASOT ***** válasza:
ma egy csendes nyugodt éjszakának :)
2012. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tejszínhabos endoszkóp fagyi


kapni meg. karmoljon szét erősen lassan esetleg csikizzen sz*rrá úgy h én tehetlen vagyok de utána muszáj volnék megdugni mert úgy felizgulnék :D szóval nemtudom.

2012. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha én nyernék egy fogadást a barátnőm ellen és bármit csinálhatnék, akkor jó eséllyel nem szexuális téma lenne, mert majdnem mindent enged (seggbe nem, de azzal fájdalmat okoznék, szóval az is kilőve) Büntetésből elvenném a telefonját egy hónapra, mert naponta vagy 10 órát telefonál. Ha én vesztenék? Hmm, jó kérdés. Ezt passzolom.


22/F

2012. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék, hogyha már a barátnőm, akkor lenne és tudná használni a fantáziáját.
2012. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nyernék,megkérném,hogy egy fél évig ne fájjon a feje.Bármikor rámjön a dughatnék,pl:befőtteltevés,takarítás,vasalás,kapálás,ganajozás,csirkepucolás stb.ne mondjon kifogást,hanem startra kész legyen azonnal.

Ha én veszítenék?Mondjuk kiganajoznák a disznók alól.Esetleg csirkét pucolnák.Helyette,amíg ő a szomszéddal kefél.

40F

2012. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!