Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tereljem a témát szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem a témát szexuális útra?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik, 19 éves, és szűz, ezt egy barátjától tudom, néha simán beszélget ilyen témáról, de általában zavarba jön....vagy elvicceli, szeretnék vele komolyan beszélni ilyesmiről, kicsit megnyitni...persze nem ilyenekről, hogy hogy elégíti ki magát meg hasonlók, csak szeretném ha nekem is el mernél mondani, hogy szűz, illetve én is az vagyok, és ezt ő nem tudja...

Szeretném ha ilyen téren is nyitott lenne felém, mert más területeken már az.


2012. okt. 4. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezd így: "Figyu, tudtad, hogy én szűz vagyok?"

Erre ő: "Nem. Tényleg?"

Mire te: "Ja. És te? Mond, hogy te is!" (Kérlelő szemek.)

Mire ő: "Hát... valójában... igen."


Ennyi. :D

2012. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem szeretnék nyilvánvaló lenni :D
2012. okt. 4. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy valaki ilyen témában nyisson valakihez, érzelmi kötődés szükséges. Ez csak úgy haveri alapon nem megy, főleg egy fiúnak lány felé vagy fordítva. Ha komolyan gondolod és tetszik is neked a fiú, ismerkedj meg vele és járjatok együtt, megnyilni csak így lehet.
2012. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Már nem azért, de még csak nem is jártok, mégis mi közöd lenne ahhoz, hogy szűz-e, rákérdezni erre nála meg végképp bunkóság lenne. Az, hogy hűűűdeteccik csak egy dolog, az egy nagy darab nulla, semmi közöd az életéhez. Ha már 2-3 hónapja együtt vagytok, beszélhetsz vele ilyen intim dolgokról, addig meg pofa befog.
2012. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 menta34 ***** válasza:
Szerintem intézd úgy, hogy ne róla szóljon, ne faggasd hanem szóljon rólad, aztán majd alakul. Itt amit irt valaki, hogy "képzeld szűz vagyok" nem rossz irány, csak érzéssel, nem durrbele... pl. Kezdhetnéd azzal, hogy szeretnél a szexről beszélni, benne lenne-e... aztán ha igen pl. kérdezd meg tőle, hogí szerinte szűz vagy-e, stb :))
2012. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl úgy, ahogy én csináltam egyszer... (Bár számomra nem volt kérdéses, hogy a srác már nem szűz.) Megjegyzem, nekem nem volt szándékomban közölni vele, hogy még szűz vagyok, csak egyszerűen előjött a téma.

Elmentünk sörözni, és pár pohár sör után, mikor még semmi hatása nem volt, elkezdtem a témát. "Inkább már csak barátkozni akarok a fiúkkal, de semmi komolyabbra nem számítok, mert ilyen áron nekem párkapcsolat nem kell. Mindig az első kérdés az, hogy mikor bújunk ágyba..."

Na, itt már kezdte érdekelni a dolog, és rákérdezett, hogy ez miért olyan nagy baj. Én meg válaszoltam, hogy mert én nem a szexet keresem egy kapcsolatban, mert még nem érzem, hogy itt lenne az ideje bárkivel is lefeküdnöm. Akkor meg már rákérdezett, hogy: "Azt akarod mondani, hogy te még nem...?" Én meg ránéztem, és befejeztem a mondatot: "Azt akarom mondani. Én még nem."

Kész, történet megoldva.

2012. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!