Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek találok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találok olyan lányt, akivel nem akarok lefeküdni (legalábbis érzelmi töltet nélkül biztosan nem), de szexuális téren szeretnék "tanulni"?

Figyelt kérdés

Tehát minden belefér, csak a szex nem.

Létezik egyáltálán ilyen lány, aki ebbe belemenne?



2012. szept. 27. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem. ha szexuális téren akarsz tanulni, akkor szexelned kell.
2012. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tehát csak beszélni róla...?

Ez egy mutogatós játék, csak szólok. :)

2012. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mennyi minden beletartozik a szex előtti dolgokba... olyan, mintha egy kalap alá vennétek az egészet...
2012. szept. 27. 10:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha elméletben szeretnéd magad továbbképezni, akkor inkább vegyél pár könyvet, vagy keresgélj a neten.

Igazából nem értem, pontosan mit szeretnél. Beszélgetni egy tapasztaltabb emberrel a szexről? Nincs senki a családban, barátok között, akivel van olyan viszonyod, amibe beleférnek az ilyen intim témák?

2012. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ó jajj! ki mondta, hogy beszélgetni szeretnék?

írok konkrétumokat -.-" :D

pl.: merre, mennyit csókolgassam, és merre simogassam, és hogyan jobb ha izgatom, és mennyire intenzíven, és stb stb...


ez fizikális tanulás, nem olvasgatni szeretnék...

tudom tudom, ez minden nőnél más, de az alapokat, hogy ne bénázzak nagyon az első igazi szerelmemnél, szívesen "megtanulnám".

2012. szept. 27. 10:40
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Hadd kezdjem a tanításodat: a csók, tapizás, simizés is szex. Az ugyanis nem a behatolással kezdődik!
2012. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:) asszem kötözködni tud mindenki, de a kérdésre nem jött még válasz :D (de asszem akkor a válasz az, hogy: "nem, nem létezik a ti tudomásotok szerint ilyen lány")


A lényeget jó, hogy felfogtátok... :D

2012. szept. 27. 10:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos Dunát lehet velük rekeszteni.
2012. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
csak én nem ismerem őket... :D értem
2012. szept. 27. 10:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezeket a dolgokat az első igazi szerelmeddel is megtanulhatod.

Ha szerelmesek vagytok, baromira nem fogja zavarni szerintem, hogy nem vagy tapasztalt. Nem hiszem, hogy annyira el lehet rontani a szexet, ha igazán kívánjátok egymást, akkor sem, ha mindketten szüzek vagytok.

2012. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!