Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Szakitas utan akar tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szakitas utan akar tobb honappal visszavagytok a (volt) baratnotokhoz? Van olyan hogy raebredtek, hogy megis szeretitek? Vagy hogy van ez? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Tegyuk fel hogy szakitotok a baratnotokkel es ra par honappal ujra felkeresitek, irogattok neki hogy ujrakezdhetnetek stb. miert teszitek? Tenyleg igy gondoljatok vagy pedig nincs mas?
2012. okt. 4. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg azután jöttem rá, hogy jobban szeretem bárkinél, miután elvesztettem. A legszebb emlékeket neki köszönhetem, Ő volt tulajdonképpen az első is, szóval nem csak a "nincs más" miatt kezdeném újra. De mindegy is, majd elmúlik. :)
2012. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont az ellenkezője volt. Szakítottunk, még voltak érzéseim iránta, napi szinten beszéltünk utána, és egyre jobban az az érzés alakult ki bennem, hogy "Úristen, mit akartam én valaha is ettől a lánytól..."
2012. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam egyszerre volt mindkettő igaz. Tényleg szerettem még őt és nem is volt más. Hiába próbálkoztam pár hónap múlva pár lánynál, mind lepattintott, ami még csak rombolt az amúgy se nagy önbizalmomon.
2012. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem is felkeresett a (volt) baratom hogy kezdjuk ujra, megvaltozott. De igazabol felek meg mindig hogy csak ugy kellettem neki, hogy legyen valakije:S par honapja vagyunk ujbol egyutt.
2012. okt. 4. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos igen, de ma már tudom, hogy ez csupán az agy egy újabb aljas trükkje, amivel rá akar venni a szexre.

A következő próbát javaslom minden kedves férfitársamnak, aki úgy érzi, hogy csillapíthatatlanul hiányzik neki a volt barátnője:

Ha így érzel, ahelyett, hogy rögtön felhívnád és elmondanád neki, hogy még szereted és találkozni akarsz vele, verd ki! Ha utána is megmarad az érzés, akkor valóban érdemes felkeresni, ha viszont mintegy varázsütésre elmúlik (ez messze valószínűbb), akkor gratulálok, kicselezted a saját agyadat és megúsztál egy kellemetlen ex-kalandot!


Üdvözlettel:

A Kétségek Éjfeketén Tornyosuló Monolitja

2012. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell bárki, aki jól néz ki vagy valami. Csak úgy, hogy tényleg kedvelem. Szóval a "csak ő van" eset nálam nincs. De azt tegyük hozzá, hogy én csak akkor dobnák valakit, ha tényleg értelmes okom van rá, nem az hogy "már nem kellesz"... mert szerintem ez ilyen amit most mondasz.
2012. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, és az lepett meg a legjobban, hogy elkezdte írni, hogy hiányzok neki meg minden.. azt se tudtam mit gondoljak:S de persze hittem neki mert még mindig szerettem. Még mindig van hogy úgy érzem csak úgy vagyok neki, de szeretem. O volt az elso.
2012. okt. 4. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Lyuk-lyuk, zene-zene... :)
2012. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem fiú vagyok, de két exem is vissza akart jönni. Az egyik még 7 évvel a szakítás után is érez irántam dolgokat...

A másik meg 3 hónap után szakított velem mondván nem érzi amit kéne, majd fél év után megkeresett és még 5 évig voltunk együtt.

Szóval tényleg vannak olyanok, akik valóban megbánták a dolgot. Csak légy résen. Lehet azt látni, ha egy pasi tényleg örül neked :)


22/L

2012. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát én valahogy nem veszem észre, hogy játszik-e velem vagy tényleg komolyan gondolja-e. Elvakít a szerelem. :)
2012. okt. 5. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!