Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek visszakaphatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszakaphatom, vagy van jogom egyáltalán a férjemtől azt várni, hogy megbocsát?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom felmérni a tettem súlyát.

Régi vágyam volt kipróbálni, hogy milyen egy nővel szeretkezni. Mikor régebben megemlítettem a férjemnek, elég furán nézett rám, így a háta mögött tettem meg, az engedélye nélkül. Kipróbáltam, kielégült a kíváncsiságom, nem teszek ilyet többször. A férjem viszont megtudta és azonnal kidobott a másfél éves kislányunkkal együtt. Férfival sohasem csalnám meg, ez is csak kíváncsiság volt, én ettől még őt szeretem. Miért nem érti ezt meg?

Mik kellene tennem?


25N


2012. okt. 4. 13:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Őt pedig ha az a kíváncsiság hajtaná, hogy milyen lehet egy másik nővel (esetleg X Y-nal) a szex, és ő ki is próbálná, te azt miért nem értené meg? Csak mert ellenkező neművel csinálta? Azt hiszed az nem volt megcsalás, amit műveltél? Mekkora egy büdös r.banc vagy.
2012. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
És milyen igaza volt. A sexualitás egy intim dolog, tökmind1, hogy férfival vagy nővel vagy, megcsaltad. Hogy bízzon így meg benned később?
2012. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Fülünyúl ***** válasza:
52%

Nemtől függetlenül végül is megcsaltad. Valószínűleg az bántja a dologban, sérti férfiúságát, hogy nővel csaltad meg. Azt gondolhatja, hogy miatta még a férfi nemre is ráuntál, nem csak érzéseit csaptad be.

Mit kellene tenned? Szerintem itt sokat nem tudsz tenni, így jártál. Legközelebb kétszer gondold meg, hogy ha van egy szerető kis családod, félremész-e (mindegy, hogy nő vagy ffi).

2012. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
Ajj, de jól leírták az előttem szólók!
2012. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%

Fordítsuk meg: Te mit szólnál, ha kiderülne, hogy a férjed kíváncsiságból lefeküdt egy pasival? Nem hiszem, hogy seperc alatt fátylat tudnál rá borítani!

Vagy a házasság előtt kellett volna kipróbálnod, vagy rábeszélni a férjedet, hogy csináljátok hármasban.

2012. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
akik előttem írták azoknak mint igazuk van!!egyáltalán hogy lehet egy kíváncsiság miatt ekkora butaságot tenni?Mikor rendes szertő családod,férjed volt???
2012. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem igazán tudod felmérni a tetteid súlyát. Szerintem nem kaphatod vissza a pasidat, én a helyében undorodnék tőled. Van jogod reménykedni, de erőltetni nem. Az ilyen próbálkozásokat nem egy házasságban kéne megejteni, miközben otthon vár a babád és a szerető férjed, hanem mondjuk 18-22 évesen kitombolod magad. Mit kellene tenned? Válás és elfogadod, hogy a férjed nevelje a gyereket, ha vállalja, mivel valószínűleg felelősségteljesebb, mint te. Szegény gyerek miattad nem tud teljes családban felnőni. Őt sajnálom a legjobban, neki nagyobb kárt okoztál, mint a párodnak. Milyen anya az ilyen?
2012. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok, volt egy családod.
2012. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%

hú nekem eljegyzés előtt ez volt a kérdése a páromnak, hogy nővel csinálnám e.

és ha igen lett volna a válaszom,mondta, hogy akkor nem kért volna meg! mert ő olyan nővel képzel egy komoly kapcsolatot, aki nem link szexuális téren sem.


szóval te ezt nem tudtad a férjedről. nekem is mák, hogy megkérdezte tőlem :) és mák, hogy negatívan regáltam

2012. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
25 éves családanya vagy, istenem, mikor fogsz felnőni. Nincs jogod elvárni a férjedtől azt, hogy megbocsát. Én tetőtől talpig végigvertelek volna.
2012. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!