Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek vagy maradjak? Hozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Hozzam rendbe a jelenlegi életem, vagy váljak el a férjemtől, hátha jobb jön?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok házas, és 10 éve vagyok együtt férjemmel. A problémánk már régóta jelen van az életünkben, s ezen a lassan egy éves fiacskám se segített túllendülni (tévedés, nem a probléma megoldása miatt szültem a babát), sőt..

Kapcsolatunk elején még minden rendben volt, dúlt a szerelem, figyelt rám. Persze minden kapcsolatban vannak kisebb-nagyobb összezördülések, ez alól mi se voltunk kivétel. Valahogy mégis túl lettünk rajta, megoldottuk.

Az utóbbi időben viszont rendszeres lett a veszekedés - mindenféle apróságon, még ha segítek neki, az is baj -, és ahelyett, hogy leülnénk megbeszélni, ő inkább elmegy itthonról... Nem kapok se szeretetet, se törődést, a babával is csak én foglalkozom, míg ő vígan szórakozik. Kimarad minden itthoni munkából, rám marad minden... Az én életem csak a baba körül forog, egy éve el sem tudok menni itthonról másokkal találkozni, vagy egy fodrászhoz se jutok el, témám sincs már miről beszélni, csak a fiamról. Férjem nem képes vigyázni a kicsire, mert "az az én dolgom". Megkérni, hogy segítsen nem lehet, mert abból mindig csak vita lett. Pedig ő is akarta a kicsit.

A munkahelyi feszkót is rajtam vezeti le, én már egy idegroncs vagyok, minden héten kisírom magam miatta. Szeretem, de most már megfogalmazódik bennem a gondolat, hogy tovább lépek, mert én nem ezt érdemlem. A szexuális életünk is katasztrofális.... ha jó kedve van, akkor egy héten 1x összejön, és az is 3 perc, fel sem izgat, durr bele azt én már el is vagyok felejtve...

Én sok szeretetre, figyelemre és gondoskodásra vágyom, hiszen ezt tudom én is nyújtani, még többet is. Tőle viszont már nem kapom meg... próbálom vele megbeszélni a dolgokat, de sikertelenül. Most 2 napig nem szabad hozzászólnom, mert kértem ne engem bántson lelkileg, ha valami munkahelyi baja van.... azóta levegőnek néz, ma este elment kocsmázni.

Nagyvonalakban ennyi.

Rendbe lehet vajon hozni, vagy lépjek tovább a saját és kisfiam érdekében?

Én 24 ő 30 éves.


2011. máj. 21. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas a leírt hozzáállás a férjed részéről.

"Férjem nem képes vigyázni a kicsire, mert "az az én dolgom"." A gyerek az övé is... Más apuka nem győz dicsekedni a fiával, viszi mindenhova mutogatni, ő meg elmenekül előle?


"A szexuális életünk is katasztrofális.... ha jó kedve van, akkor egy héten 1x összejön, és az is 3 perc, fel sem izgat, durr bele azt én már el is vagyok felejtve..."

Szoktatok ilyeneket írni, de én ezt nem is értem. Belém senki nem dugja csak úgy... Nehogymár az előjáték luxus legyen, aztán gondolom meg sír a szája, hogy lapos veled a szex,meg csak fekszel. Hát ahhoz neki is kéne motiválóbbnak lennie...


Én mindenképpen felvetném a válást. Azt mindenképp, hogy nekem ez így nem jó.

30/N

2011. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasi nem érdemel meg téged. Hagyd el.
2011. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag már egyedülálló vagy, akit időnként letámad egy idegen. Szerintem semmit sem veszítesz, ha a támadás-részt kiküszöbölöd.
2011. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ywerd ***** válasza:
100%

Még most válj el amikor pici a gyerek,ne úgy nőjön fel hogy az anyja idegroncs,az apja meg alkoholista idegbeteg.Ennél nem lesz jobb,csak rosszabb,aztán,ha most nem döntesz később meg felnézel,mondjuk 30-35 évesen hogy elment a fél életed,de mire?

Én is elváltam anno,nem működött a házasságom(nálunk is van gyerek),6 év távlatából mondom neked,hogy nem bántam meg,jobb és kiegyensúlyozottabb mindkettőnk élete.

Üljetek le beszélgetni,mondd el neki,hogy el akarsz válni,és ne csak mondd ,cselekedj is,a magad és a gyerek érdekében is.

2011. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Bár az én történetem sokban különbözik a tiédtől, mégis sok hasonlóságot mutat. Én is éppen válaszút előtt állok és fogalmam sincs, mit tegyek... vagyis egyértelmű mit kellene tennem, de mégis valami visszatart... ha van kedved beszélgetni, tapasztalatokat megosztani, írj egy privát üzenetet.


25/N

2011. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem méltó a férfi megnevezésre!! A helyzet az, hogy tulajdonképpen te már most is egyedül élsz!!! Még fiatal vagy addig lépj, mert jelenleg max anyagi biztonság van semmi más és az...!!!
2011. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lépj...A saját és a kisfiad érdekében.Nagyon jól leírtad a dolgokat,ezek már mind tények,a kapcsolatod már nem fog változni,legalábbis jó irányban biztos,hogy nem!

Lépj,mielőtt még kiderülne,hogy nőzik is:(

Sok sikert,jó egészséget neked és a kisfiadnak és persze boldogságot kívánok!Merj lépni!23N

2011. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen akkor szokott lenni ha a "friss" anyukák szülés után nem foglalkoznak magukkal. A környezetemben sok baráti házaspár van ,és ahol az "anyuka" kövér maradt ott mindenkinél problémák vannak.

A férfi a nőt szereti. Akkor jó a kapcsolat, ha az a bizonyos nő tiszta, és kívánatos. Ha a férfit hajtja a birtoklási vágy, ha akarja azt a nőt.

Nem írtad le a külsődet, tehát magamból indulok ki és három lehetőség van:


1. Meghíztál, és mostmár lusta vagy megdolgozni a jó sexért. Ezen lehet segiteni. (tudom hogy sok dolgod van a baba mellett de le kell fogyni)


2. Nem híztál meg, jó csaj vagy, és szereted a sexet.

(megunt a férjed, vagy nyugi kell neki)


3. Minden férfinek kell egy hobbi ha van hobbi az a jó az lehet bármi. Van aki bringázik, van aki fut, szerel, összerak, szétszed. Ha kocsmába jár, az nem hobbi. Az ivászat mindig a család rovására megy.

(szarik mindenre mert inni kezdett, válj el)


Ez nem tanács, csak tapasztalat leirat.


(egyébként nálunk is volt ilyen, de én tudtam vele beszélni. Lefogyott, és most még jobban kívánom őt mint azelőtt valaha is)

2011. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem, elöször hozzd fel neki a válást, meg ezeket, és várj nagyon kicsit vele, hátha megváltozik, és észreveszi h hoppá baj van, ha meg nem, hagyd el.
2011. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne várj csodát a másiktól, olyan amilyen, változni már nem fog, ha csak valami égbekiáltó csoda folytán (bár a közös gyerek az!!! mi más lenne ha az nem!! )nem kap észbe hogy mit jelentesz számára. ha neked nem felel meg, bontsd fel ezt kapcsolatot, én is megtettem 7 év után és nem bántam meg.
2011. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!