Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Az baj, ha egy fiú ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az baj, ha egy fiú ilyen?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy tudnám legszebben megfogalmazni,h van rajtam egy ilyen külső máz,ami eltakarja a valódi személyiségemet. Elég negatív személynek gondolnak,aki önző,egoista egy szemét és még sorolhatnám. Egyszerűen azért alakult ki így,mert én eléggé őszinte vagyok,és hozzá egy kicsit vad. Ami a szívemen,az számon. És minden rossz dolgot kimondok magamról. És mivel manapság az emberek szeretnek a lehető legjobbnak látszani,azt gondolják,h ennél csak még rosszabb lehetek. Pedig csak arról van szó,hogy nem vagyok álszent. Nem akarok senkinek se megfelelni. Azt meg h az emberek egy ilyen elkényeztetett önző alaknak gondolnak,nem én akartam h így legyen,csak egyszerűen így lett. Én meg hagyni szoktam,h gondoljanak amit akarnak,nem érdekel. Csak hát így soha nem ismerik meg a valódi énemet,mert hiába ez a hideg flegma látszat kép amit rólam alkotnak,valójában egy mély érzésű melegszívű férfiú volnék,és szeretem az embereket.

2012. okt. 4. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Máz és őszinteség. Melyik az igaz most? Önmagadnak mondasz ellent! Egyszerűen legyél kedves azzal, akivel érdemes, a többiekre pedig ne pa
2012. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*pazarolj energiát.
2012. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért van a máz,mert amit őszintén mondok,azt nem mindig hiszik el. Vagy átkombinálják stb. Manapság nem divat őszintének lenni. Meg sok rossz dolgot beismerek magamról,de az érzéseimet azokat elrejtem,nem mutatom ki.
2012. okt. 4. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen fiút. Legalábbis azt hiszem. Mindenki azt hiszi róla,hogy egy felfújt hólyag,csak mer senkivel se jópofizik. Én viszont ismerem,h miylen valójában,és tele van érzésekkel,ő sem nagyon mutatja ki,de érzem rajta,h jó ember,még a látszat ellenére is. Ritka az ilyen ember,amolyan negatív hősöknek nevezném őket. Tudat alatt félrevezetik az egész világot,csak h elrejtsék a legbelső érzéseiket.;))
2012. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A volt barátom is kb. ilyen, mint Te. Olyan, hogy nem igazán mutatja ki az érzéseit, bunkó, egoista, flegma barom látszólag..vagyis eleinte én is ezt gondoltam róla, de belül meg tele van érzelmekkel és csak másoknak akarja azt a kemény nagymenőt játszani. Megmondom őszintén, hogy nagyon szerettem azért, hogy ilyen volt.. nem is tudom jól elmondani.. egyszerűen szerettem, hogy azt az énjét csak én ismertem.:) Szóval a kérdésedre a válaszom az, hogy szerintem nem baj(bár ez egyén függő).
2012. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!