Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túl tenni magamat rajta?

Figyelt kérdés

Több mint 2 évig voltam együtt a barátommal. Én szakítottam vele. Először nagyon rossz volt aztán hamar túl tettem magamat rajta, mintha mi se történt volna. Továbbra is beszélgettünk, barátok lettünk. Kb. 2 hónap után összejött egy másik lánnyal akivel már akkor is nagyon sokat beszélgetett mikor még együtt voltunk. Azóta a padlón vagyok, nagyon rosszul érzem magamat. Mintha satuban lenne a szívem. Beszélgettem vele erről és azt mondta, hogy még mindig szeret de nem akarja megbántani a lányt azzal, hogy visszajön hozzám. Nem is várom el tőle, hogy szakítson vele. Nagyon aranyosnak tűnik és szerintem össze is illenek. Én szakítottam vele, nagyon nagy szemétség lenne erre kérni. Főleg úgy, hogy most egy másik fiúval találkozgatok én is. (Kicsit félek attól, hogy csak ki akar használni.) Nem akarom elszedni az exemet attól a lánytól és megint belekavarodni abba a kapcsolatba. Tudom, hogy 2 hónap után megint szakítani szeretnék majd vele. Csak el akarom felejteni és nem bánkódni rajta. De nem tudom, hogy ezt hogy tegyem. Tudom, nem kéne vele soha többé beszélgetnem de olyan jól esik. Nincs elég erőm ahhoz, hogy teljesen végezzek vele.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! (ha lehet akkor ne írjatok bántó dolgokat)


2012. júl. 26. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális hogy nem tudsz valakit egyik pillanatról a másikra kitörölni az életedből, szóval hiába az lenne a legjobb megoldás, nem mondom hogy szakítsd meg a kapcsolatot, mert mint ember gondolom még mindig nagyon fontos neked, és úgyse fogod megtenni szóval felesleges ezt írnom. és ezek szerint szereted is. Nem tudom mi volt a szakítás oka, de az lenne a legjobb ha nem beszélnétek erről hogy kinek kije van, csak hétköznapi dolgokról. Ne osszátok meg egymással életetek minden mozzanatát és percét, csak amennyit muszáj.
2012. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Nem osztunk meg egymással ilyesmi dolgokat. Általában msn-en beszélgetünk és ha nem ír tudom, hogy vele van. Nem szokott sokat mászkálni, otthon ülő típus. Mikor együtt voltunk is általában akkor mozdult ki otthonról mikor együtt elmentünk valahova.


Kiszerettem belőle. Egyszer csinált egy nagyon bántó dolgot velem. Igazából többet is de megbocsájtottam neki. Mindenki szerint már az első ilyennél szakítanom kellett volna vele. (nem szeretném elmondani ezeket) Az egyiknél eltört bennem valami. Sokat beszélgettem vele erről és magunkról. Akkor is furcsa dolgokat mondott meg tett is. Próbáltam elfelejteni ezeket de nem ment. 2 hónapon át rágódtam mire elhatároztam magamat. Most pedig hülye módon visszasírom.

2012. júl. 26. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól állsz hozzá a dolgokhoz. Főleg az tetszett, hogy tudod, hogy ha újra összejönnétek, akkor is max 2 hónapig tartana. Természetes, ha ilyen hosszú együtt töltött idő után érdekel, hogy mi van vele és kötődsz is hozzá valamilyen szinten. Reálisan állsz hozzá a dolgokhoz, úgyhogy amikor előtör benned a féltékenység mindig gondolj arra, hogy mi volt a szakítás oka, hogy nem lenne értelme újra kezdeni, és idővel biztosan sikerül végleg túllépni rajta.
2012. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!