Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm a pasijának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm a pasijának a bátyjával kavar! Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ez volt az első kérdés,amit feltettem ezzel kapcsolatban. Sajnos mára bebizonyosodott a viszonyuk,és ami engem roppantul bosszant,hogy a barátnőm egyáltalán nem veszi észre hogy ez tök gáz,csillogó szemekkel,susogva mesélte el nekem,hogy mi van. Először,gondoltam,oké boldog,meg minden,aztán kiderült,hogy MÉG MINDIG EGYÜTT VAN A (?)VOLT(?) PASIJÁVAL!!!! Aki persze még mindig mit sem sejt.......

ez az új dolog a fiú bátyjával,én nem érzem komoly kapcsolatnak,szerintem csak játszanak egymással,csak hát a bnőm nagyon belelkesült.......gondolom csábítja a pénz(részletek a régi kérdésben)

Nagyon féltem a barátnőmet,nemcsak azért,mert két vasat tart a tűzben,hanem mert nem túl okos,és sajna kinézem belőle,hogy valaki olyannak elkotyogja,aki simán továbbadná a "barátjának"........ kérlek segítsetek,ez nagyon fontos! :////


2012. okt. 4. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És ha valaki elmondja? Megérdemli.
2012. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye, akkor megérdemli, hogy kiderüljön.
2012. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát én meg remélem is hogy elkotyogja a kis r*banc. Megérdemelné hogy koppanjon egy nagyot. A gazdag k*csög, aki a saját öccsével b*szik ki, szintén egy suttyó barom. De mit kell segíteni? :)
2012. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy igazából megérdemelné,de annyira jóindulatú lány egyébként,lehet,hogy én hülye vagyok,meg elfogult,de leginkább a fiú bátyját tartom hibásnak. Nyilván telebeszélte a fejét,hogy milyen jó dolga lenne mellette,meg stb,szegény,meg annyira naiv,hogy ezeket simán beveszi,nem számolva azzal,h hiába gazdag,meg dögös a pasi,de könyörgöm,DROGOS!!! :(
2012. okt. 4. 19:03
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát szeretnék választ kapni,hogy mivel tudnám észhez téríteni,mert én állok hozzá a legközelebb :((( Ebben kéne valami válasz.
2012. okt. 4. 19:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha hűtlen eleve nem rendes a barátnőd!! Nem számít, hogy mivel tömik a fejét. A hűség az hűség! És a te barátnőd erre nem képes.
2012. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amíg rózsaszínben látja a világot, addig hiába próbálod észhez téríteni, csak az ellenséget fogja látni benned.
2012. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom,inkább buta,mint hűtlen. Már elnézést,hogy ilyet mondok a barátnőmre,de sajnos így van. Akkor máshogy kérdezem : ti mit csinálnátok a helyemben?

/Bocsi,de nagyon szeretnék választ kapni erre/

2012. okt. 4. 19:12
 9/16 anonim ***** válasza:

,,A szép lányok és gazdag fiúk felhőtlen kapcsolata"...


Elolvastam mindkét kérdést. (Amúgy most az hogy is van, hogy barátnőd szülei kint élnek az USA-ban, de a csaj itt? Vagy az egész sztori a tengerentúlok játszódik? :D)


Én a te helyedben kimaradnék belőle. Srác létemre, voltam már hasonló szituban, és tapasztalatból mondom: nem jó az ilyesmibe belefolyni. Majd ők szépen elintézik egymás közt, a csaj meg előbb-utóbb úgyis le fog bukni. (Semmi sem maradhat örökké titokban.) Hidd el, jobb lesz neked is, ha nem folysz bele.

Remélem segítettem.

2012. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

utolsó : diplomaták a szülei,vagy micsoda :/

köszönöm a választ,igyekszem kimaradni belőlem,csak általában a barátnőm mindig hozzám rohan,ha történik valami,és ilyenkor nem tudom szó nélkül hagyni...

2012. okt. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!