Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy adnátok egy fiú tudtára, hogy bejön nektek? Fiúk, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Hogy közelednétek, mit mondanátok, hogy ne tűnjetek nyomulósnak se, de azért szépen lassan leessen neki a tantusz?!:)

Fiúk, nektek mi jönne be, hogy szeretnétek, ha egy lány közeledne (és komolyabbra tervez, nem csak egy csók)?



2012. okt. 5. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha nekem tetszik egy fiú, akkor kedves vagyok vele. keresem a társaságát, de azért nem túl sokat, nem akaszkodok rá. mindig mosolygok, segítek neki, ha tudok. igyekszem nem csak felszínes témákról beszélni, hanem mélyebb dolgokról is, hogy jobban megismerhessem a gondolkodását. lopva hozzáérek. sokszor sandítok rá, ha épp nem velem beszélget. ha magától nem jut eszébe, esetleg elhívom valami programra, de első pár alkalommal még nem kettesben. keresem a szemkontaktust, de nem tudok sokáig a szemébe nézni :D nem tudom pontosan, miket csinálok még, de mostanában amelyik srác bejött nekem, annak leesett elég hamar.


igazából szerintem nem kell semmi extrát csinálni. én például sosem érettem ezt a "bevallottam neki, hogy tetszik", meg "hogy mondjam meg neki, hogy szeretem" dolgot. szerintem ezeket nem mondani kell, hanem csinálni.


20/L

20/L

2012. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

jól gondolkodik a kedves leányzó aki írta az első kommentet. Ha nem csak lefeküdni szeretnél vele hanem hosszabb távra gondolsz, akkor a többszöri szándékos "véletlen" találkák a mérvadók, hogy felfigyeljen rád. Ha olyan srácról van szó mint amilyen én vagyok/voltam, akkor viszont nem elegek az apró jelek mert nem veszi észre!!! ha szemkontaktba kerülsz vele mosolyodj el, és kezdeményezz valamilyen beszélgetést, ha már beszélgettetek párszor és még mindíg nem esik le neki mit szeretnél, legyél egy kicsit rámenősebb simogasd meg, bókolj kicsit vagy csak egyszerüen kapd le egy váratlan csókkal... ha ezek után sem esik le neki 2 esély van vagy nem tetszel neki és nem akarja ezt a kapcsolatot vagy egyszerüen homokos.

Remélem segítettem.

25/F

2012. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

semmit, mert én egy lánynak sem tetszem :(

19F

2012. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!