Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kezdeményezzek békülést a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kezdeményezzek békülést a diákkori szerelmemmel, vagy maradjon ennyiben a dolog?

Figyelt kérdés
Első gimis koromban nagyon szerelmes voltam az egyik osztálytársamba... A visszajelzéseiből ítélve ő is belém, de mivel kis bénák voltunk még nem lett belőle semmi. Akkor ezt nyíltan meg sem beszéltük, hanem pár évvel később véletlen találkoztunk. Nekem akkor már férjem és gyerekem volt és neki is komoly kapcsolata. Akkor szóba került a gimis kori dolog és hát kihúzta belőlem, hogy igen én akkor szerelmes voltam belé. Ő nem mondta ki egyértelműen, hogy ő is belém, de azt mondta lett volna esélye a dolognak. Ez a beszélgetés kissé félrement, azt mondta még most sem késő bepótolni, stb stb... Kisebb flört kerekedett ebből, de csak sms-ben semmi komoly... Régebbi közös ismerőseinknek ő ezt elmesélte, amiért én rettenetesen kiakadtam és írtam neki egy olyan levelet, ami nyomdafestéket nem tűrt, de tényleg nagyon ocsmányra és sértőre sikeredett... Mert gyerekesen viselkedett, ez csak egy kis flört volt, de még annak is nagyon gyenge, erre ő veszélybe sodorja a házasságomat, meg kitudja mit gondolnak majd rólam... Ő visszaírt amit én olvasatlanul töröltem. Aztán egyszer megint véletlenül találkoztunk és a férjem meg a kislányom előtt kezdett el velem ordibálni meg minden. Szóval azóta nem beszélünk, össze se futottunk, viszont szarrá romboltuk azt a jó emléket ami a gimi után megmaradt. Nem szeretném ha ez örökre így maradna. Természetesen semmit nem akarok tőle, csak újra úgy gondolni rá mint az incidens előtt. Gondoltam legközelebb dobok egy like-ot a facebookon az egyik képhez amin a kisfia van. Persze ismerősök se vagyunk. Nevetséges van vagy 20 közös ismerősünk, de mi nem ismerjük egymást. Szerintetek ki volt a hibás és kinek kéne kezdeni békülni?

2012. okt. 5. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz
2012. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te kedves egyetlen válaszolóm... Fiú vagy vagy lány?
2012. okt. 5. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
"a férjem meg a kislányom előtt kezdett el velem ordibálni meg minden." ...és még ezek után szobaállnál vele? A kezdeményezésröl ne is beszéljünk.
2012. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Atyaég mindektten családos emberek vagytok és mégis félre kacsintgattok??
2012. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es... No comment... Te csakis valami 15-17 éves lehetsz... Egyáltalán nem kacsintgatott félre egyikünk sem... Csakis üzenetben beszéltünk és ott is csak megbeszéltük mi volt régen. Mint írtam ez még flörtnek is nagyon gyenge volt. Te nem jól vetted le a mondanivalót neharagudj...
2012. okt. 5. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss kedves kérdező de a te gondolkodásod olyan mint egy 15-17évesnek!flört meg gimis szerelem smsezgetések?ez nm gyerekes?főleg úgy h anya vagy és feleség!a kacsingatás alatt a flörtöt értem szerintem nem fér bele egy házas ember életébe az h smsezgessen meg flörtölgessen egy másik személyel.ezután jön majd az h bele szerettem egy másikba most mi legyen váljak el?miért foglalkoztok egymással házasan gyerekesen??mit akartok?kefélni v mi? Milyen erkölcstelen a mai társadalom:/ elkeserít ez engem.persze semmi közöm hozzá mert a ti dolgotok csak.rossz ilyeneket olvasni.meg mi az h még bepótolhatjátok? Pont h nm leet bepótolni mert házas vagy !tudod az mit jelent??hűség egy életen át!mit akarsz tulajdonképpen a ffitól?mert h ő megkettyinteni alar az tuti de egyébként meg undorító h gyerek mellett ez a pasi másokhoz jár...ha vsak nm elvált..
2012. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, túlzott-e az ismerősöknek, vagy csak az igazat mondta a flörtről, ami olyan ártatlan, hogy veszélybe sodorja a házasságodat, ha kiderül...
2012. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4-es 6-os, ezt nagyon félreértelmezted... Mikor kicsik voltunk nem derült ki, hogy mi is volt köztünk és ezt egyetlen sms váltás alkalmával megbeszéltük. Valóban mondott ilyet, hogy még bepótolhatnánk (viccesen), de én mereven elutasítottam, mert én abba a 15 éves srácba voltam szerelmes, nem a mostani 30 évesbe. Ne legyél légyszives közönséges. Egyikünk sem akart találkozni, csak jólesett visszagondolni abban a pár percben azokra az időkre. Fel ne kössetek már ezért. Ki az aki nem szívesen gondol vissza egy gimis szerelmére. Ez nem jelenti azt, hogy a férjemet nem mindennél jobban szeretem. 7-es, Ő az ismerősöknek csak azzal dicsekedett el, hogy én akkor tényleg szerelmes voltam belé, de nem szerettem volna, ha ez bármi féle pletykát indít el, mert a férjem is jól ismeri őt. A kérdés annyi lett volna, hogy én reagáltam túl ezt a dolgot, vagy valóban kettőnk közt maradhatott volna az, hogy pontot tettünk ennek a dolognak a végére. Igazán jó barátok maradtunk a gimi után és sajnálom, hogy ezzel a hülyeséggel ezt porrá zúztuk.
2012. okt. 6. 08:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, hogy ment a történetetek tovább?
2013. okt. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!