Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az albán férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az albán férfiak tényleg képesek őszintén szeretni és nem csak a szex kell nekik?

Figyelt kérdés
albán barátom van egy ideje,az elején nem vettem túl komolyan az egészet, mert elég sokukat ismerem és mindegyikük olyan hogy csak a szex számít nekik,családjuk van otthon de ha nincs is ők itt csak minél több csajt meg akarnak fektetni. akivel együtt vagyok tudom hogy az elején ő is volt mással is, meg hát én is mert nem is számitott igazi kapcsolatnak, de mondta akkor is mindig hogy szeret. mostanában viszont megváltozott, nagyon sokat akar velem lenni, most is ugyanugy mondja hogy szeret, meg el akar vinni a családjához is koszovóba. ti mit gondoltok tényleg szerelmes lehet ha igy viselkedik? mert én annyira félek a csalódástól viszont nagyon belé estem...
2012. okt. 5. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
az albánok azok a szlávok akiket az oszmán birodalom mohamedán hitre térített kb. ennyit tudni róluk de még ebben sem vagyok biztos :P
2012. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az hogy valaki hűséges-e, nem függ attól hogy milyen származású.. van hűséges albán és csalfa magyar (ez milyen szépen hangzik!), úgyhogy ne izgulj! persze van arra esély hogy nem gondolja komolyan, vagy hogy félrelép majd, de csak annyi mint bármelyik másik pasinál.
2012. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Koszovói albán?? Csak meg akar ******. Hidd el!!
2013. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rekh ***** válasza:
1.válaszolónak:azok a bosnyákok de mindegy..az albánok nem szlávok
2013. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!