Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretek csókolózni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretek csókolózni? Már majdnem irtózom tőle! Miért?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátommal. 22 évesek vagyunk.

A probléma velem van.

Előtte hosszú hosszú évekig nem volt senkim, nem is írom le hány évig, mert borzasztó.

Ennyi év bőven elég volt ahhoz, hogy úgymond érzelmileg kiüresedjek. Annyira megszoktam, hogy egyedül vagyok, hogy nincs barátom, aki átölel, megcsókol, akivel kézenfogva járunk az utcán, hogy egy idő után már nem is vágytam rá. Voltak időszakok mikor feltámadt bennem a vágy a társ után, de hamar lecsillapodott. Gondolom felmerül, miért nem kerestem, erre most térek ki, az egy másik történet.

Az a lényeg, hogy most összejöttem ezzel a sráccal, akivel félelmetes az összhang közöttünk. Első pillanattól közös nevezőn voltunk, ha kell ökörködünk, ha kell komolyak vagyunk, kölcsönösen megértjük egymást. Hetente kétszer találkozunk. Nagyon jó vele lenni. A közelsége, az ölelése, mind-mind nagyon jó. Szeretem, amikor hozzámér, simogat.

DE!!!!! Egyszerűen nem bírok vele csókolózni.

Vagyis bírok, csak nem akarok. Nem jó, nem élvezem, kerülöm az alkalmakat, inkább dumálok, meg a borostájára fogom a dolgot... Inkább megpuszilom az arcát, vagy a nyakát, de nem akarok vele csókolózni.

Miért? Egyszerűen nem értem a dolgot, hogy miért.

Minden más jó (szex még nem volt, úgyhogy erről nem tudok még nyilatkozni)... vagyis az ölelés, a puszi, simogatás.

Csak szarul csókol vagy velem van a baj??? Miért nem érzek semmit amikor csókolózunk? Úgy értem, ahogy a lányregényekbe meg van írva, olyat kellene éreznem, nem? Mármint pillangókat a gyomorban meg ilyen balf*szságokat!!! sosem éreztem ilyet senki iránt. És őiránta se. Ez gáz???? Ez azt jelenti nem vagyok szerelmes????????? Egyáltalán milyen érzés a szerelem??? Körül lehet írni ezt????? Nem tudom mit érzek iránta, vagy mit kellene éreznem iránta. Fogalmam sincs.

Most olyan ürességet érzek, ha magamba nézek. Jó vele, sőt imádok vele lenni, de csak az üresség van bennem most.

Nem tudom, mi az a szerelem... :(


2012. okt. 5. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 3 éve vagyok lassan együtt a barátommal, de az elejétől kezdve inkább a kis puszi híve voltam. Persze alkalomadta jó letámadni, és szinte a szájába bújni, ő imádja is.

Mi egyszerűen ilyen(ek) vagyunk. Barátom megérti, és tudja hogy nálam egy ölelés, egy arcra puszi kifejezőbb mint egy nagy smár.

2012. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hűha ez azért megnyugtató, hogy akkor nem velem van a baj!

te miért nem szeretsz, ha megkérdezhetem, csókolózni??? Mit nem érzel jónak benne? Le tudod ezt írni?

2012. okt. 5. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sose éreztem rá túl nagy vágyat. Persze első csók után rákaptam, de hamar elmúlt az újdonság varázsa. Én ilyen puszisabb alkat vagyok, ennyi:D
2012. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kivánod a szexet.
2012. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy szimplán nem szoktatok még össze, csak idő kérdése türelem :)
2012. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lezbi vagy! :D
2013. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!