Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a problémám, hogy volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám, hogy volt egy alakuló kapcsolatom,3 napig semmi baj nem volt, míg tegnap egy perc alatt megbolondult, és azt mondta hogy csak barát akar lenni, pedig eddig nagyon nem tűnt annak, mintha csak a barát akarna lenni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Meg nagyon bele szerettem, és mindig más kifogás volt, meg egyszer egy téren leült és be depizett, és azt mondta a barátnőjének, hogy "szeret engem, és mégis megbántott engem". Szóval én nagyon nem értem... Meg hogy én siettem.... Pedig ő ölelt át elsőnek, meg stb...
2012. okt. 6. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszer régen nagyon régen kerek erdő közepében, összegyűlt egy rókalány meg nyuszifiú, a rókalány meg akarta enni a nyuszifiút, de végül nem ette meg mert megtetszett nek a nyuszika és beleszeretett, majd a nyuszi is beleszeretett a rókába, de egy napon a róka éhes lett!

Majd beleharapott a nyuszika seggébe, ekkor a nyuszi elstartolt és megsértődött, a róka könyörgött és sírt h elvesztette a párját akit szeret...


Majd elmondta a róka barátnőinek is, akik azt mondták jobb lesz ez így mert ugysem szereted igazán és ha sok ideig együtt lennétek félő h felzabálnád és akkor sírhatnál h nincs nyuszifiúd.

2012. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!