Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg bocsajtanátok neki?

Figyelt kérdés
Már több,mint 1 éve van barátom.Tegnap elmentünk bulizni egy szorakozo helyre,és elkezdett kötöszködni velem egy idő után,azért mert a pasik bámultak,meg ,mert amikor bementem a vcbe ,akkor epp bent volt egy srác,aki őt zavarja,de egyböl ki is jöttem.Olyanokat mondott a barátnőim előtt,hogy kussolj anyád p.csajaba,meg hasonlok,hiába mondtam,hogy nem tehetek rolla,hogy néznek.Később egy pasi elkérte a fényképezőm,hogy engem meg a baratnőm(baratnömmel kavar) lefenykepezzen,amikor oda adtam a gépet,a pasim meg szoritotta a kezem .Haza fele pedig olyanokat mondott,hogy na most meg tudod,ki vagyok én.Nagyon féltem,de szerencsére nem bántott,csak szavakkal.Olyanokat mondott,hogy ugy neztem ki mint egy majom,meg ugy tancoltam,mint egy hulye,en tancoltam a legrosszabbul,még a legnagyobb k.rvak sem tancolnak igy,pedig sosem szoktam ugy tancolni,epp,hogy csak billegek,ha tancolok is akkor is vissza fogottan.Egyébként abszolut nem ivott alkoholt meg semmi ilyesmi
2012. okt. 6. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

És még azt mondják h nem az agresszív állatok kellenek a nőknek....


Amúgy mit keresett a pasi a WC-ben ahová bementél?? ott közös a nő meg a férfi WC?

2012. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát ha csak józanon ilyet mond az nem jó jel,én nem bocsátanám meg neki,mégha részeg lenne,na de így nem lehet megérteni h ilyeket mond.!

Persze a féltékenység megérthető ,de h ne figyeljenek az elkerülhetetlenek,és inkább veled kéne lenni és büszkének lenni rá h figyelnek,és az ő barátnője vagy.

2012. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát 1 hülye kis p*cs ennyi ezen nincs mit ecsetelni nem elég jó pasi és ezért fél attól h bárki le tud nyúlni tőle másodpercek alatt ez még nem lenen akkora baj mert hát tudtad te már az első perctől fogva h nem 1 észlény és nem 1 nagy fogás [ez utóbbival nincs is gond] DE még hozzá 1 ótvar paraszt is és nem a földművelő fajtából.


Kukázd.

2012. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
oké én is féltékeny típus vagyok [nem ezen a láma szinten persze :)] de ha vmi bajom van azt NORMÁLISAN közlöm az éppen aktuális bnőmmel ha meg stírölik akkor el kezdem a Kiss Ádám féle activitit "ezt a csajt én fogom megdugni, TÉGED ők fognak megdugni" :) elvégre azért vagyok annyira offenzív típus h legalább megjelölöm a területem :D
2012. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen közös a vc
2012. okt. 6. 11:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!