Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk éjszaka a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk éjszaka a barátnőmmel? Bövebben lennt

Figyelt kérdés
Ma alszok elöször a bnőmnél és 1-2 napja volt a havija, igy szexelni nem fogunk. igy mit tudunk csinálni nála?
2009. aug. 5. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
aludni..
2009. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnátok szexelni? Ez inkább attól függ, hogy mennyire vérzik még. Ha már nem a Niagara-üzemmódban van, akkor húzol egy gumit, alátok raktok egy törölközőt és hajrá. Ha véletlen valami véres lesz (főleg a törölköző), hideg vízzel szappannal tök simán kijön a folt. :)
2009. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő nem akar emiatt :D nekem nem lenne gond
2009. aug. 5. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
ha már megkérdezed itt hogy mit tudsz vele csinálni már rég gáz.. nem minden a szexről szól..vagy ezek szerint csak azért van :)
2009. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még esetleg vérzik, lehet szexelni. Persze nem kötelező. Megnéztek egy filmet, beszélgettek és alszotok.
2009. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szeretkezés nemcsak dugásból áll.. már bocs a kifejezésért. Ha a ciklus miatt nem akar, teljesen érthető, én is idegenkedem tőle ilyenkor és helyes hogy ezt tiszteletben tartod. De attól még hogy esetleg rajta van egy bugyi, csók, simogatás, összebújás, beszélgetés miért nem lehet? Ha nekem ilyen "kreatív" barátom lenne, mint Te, elgondolkodnék a kapcsolatunkon.
2009. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én eddig a hét hónap alatt csak egyszer aludhattam együtt a barátnőmmel, teljes titokban, míg egy 15 éves ismerősöm alig 2 hónap után már együtt aludt a pasijával.


Ha lenne ilyen lehetőségem, mint neked, nem itt vacakolnék más emberekkel. Élvezd ki... nem csak a szexről szól az éjszaka, rengeteg más csodálatos dolog is van benne...

2009. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!