Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb megoldás?

Figyelt kérdés
A párom eléggé elhanyagol engem mostanában. Már beszéltem vele erről, de mintha a falnak beszélnék, minimális változás van csak. Mi a jobb, ha én is hanyagolom, hátha akkor észreveszi magát vagy ha én ugyanúgy keresem őt, nehogy eltávolodjunk?
2012. okt. 6. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pontosan miben nyilvánul meg, hogy elhanyagol téged? Milyen téren?
2012. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hív fel annyiszor, csak nagyon ritkán, nem ír nekem. Eléggé keveset tudunk találkozni, így nálunk ezek nagyon fontosak.
2012. okt. 6. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:

értem. Régen nekünk is így volt a kapcsolatunk elején, mert csak hétvégente tudtunk találkozni. Mi is beszéltünk erről, de mégse változott igazán a helyzet... Először arra jutottam, amit te is írtál, hogy majd én is hanyagolom és akkor észreveszi magát, de ez nem jó megoldás, szerintem ezt azért hosszú távon ne csináld. Persze kis időre kipróbálhatod, de sose jó egy kapcsolatban taktikázni, az mindig elrontja. Inkább arra kell törekedni, hogy szeressen veled beszélgetni pl telefonon, legyél közlékeny, mesélj neki érdekes dolgokról (meg persze írásban is), legyél szórakoztató, kedves, éreztesd vele, hogy mennyire szereted, tervezgessétek, hogy milyen lesz, ha majd találkoztok...stb

Tehát legyenek ezek a beszélgetések minél meghittebbek, minél vidámabbak és ha ilyen pozitív érzés társul hozzá mindkettőtök részéről, akkor biztos többször keres majd (ez nálunk bevált). Viszont az is fontos, hogyha épp nincs mondanivalótok, vagy nem értek rá, akkor azért ne sértődj meg, és csak azért, hogy na most is beszéljetek, csak azért nem kell, mert úgy elveszik az egész varázsa... :)

2012. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. :)
2012. okt. 6. 15:18
 5/6 anonim válasza:
Miért csak keveset tudtok találkozni?
2012. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert eléggé messze lakunk egymástól. :(
2012. okt. 6. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!